Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a meló helyemen, és egy kínos dolog történt, lenn elmesélem. Szerintetek csináljak valamit, hogy jobbá tegyem magam számára a dolgokat? Vagy hagyjam, hogy az idő megkoptassa ezt az emléket, és próbáljam elfelejteni, ne tegyek semmit?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy ma odajött egy srác, akiről tudom, hogy szokott lógni azzal, aki tetszik, vagyis haverok. És egyértelműen ismerkedési szándékkal jött... Konkrétan az történt, hogy ez aki idejött ma, hallott rólam a sráctól, aki tetszik. És mivel azonos az érdeklődési körünk, felkeltettem hallomásból az érdeklődését, és jött ismerkedni... De ő nekem így EGYÁLTALÁN nem jött be, és olyan kínosan éreztem magam, amiért pont annak egy haverja jön ismerkedni, aki tetszik, és tőle is hallott rólam, mégse ő jön, hanem a haverja... Úristen... Na mindegy, és mit csináltam? Elijesztettem. A közös érdeklődési kör amúgy a Star Trek volt. :D Ilyen "nerdy girl" vagyok, ahogy angolul mondják, és ez a haver bukik a nerdy girl-ökre... De én nem buktam rá, ezért elijesztettem. :D Úgy ijesztettem el, hogy elváltoztatott hangon kezdtem beszélni... Ez jutott eszembe... Úristen eszembe jut az egész és tele megy vérrel a fejem, olyan kínos volt. És ez után mi történt? Fogta magát a haver, és elmesélte annak, aki tetszik, hogy mégse jövök be neki, túl sok vagyok, az az egy beszélgetés elég is volt... Lejárattam tehát magam közvetett úton az előtt, aki tetszik is... Hogy keveredhettem ilyen hülye szituba?
2021. máj. 18. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Előferdül. Ne csinálj belőle ügyet. Ha kérdezik később, hogy mi volt ez, akkor higgadtan mondd azt, hogy tesztelted a srácot, mert unod hogy mindenki csak komolytalankodik.
2021. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen jót nevettem :D amúgy szard le, majd elfelejtődik. Vicces lehetett, utólag majd te is jót szórakozol rajta.
2021. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Te orult😂
2021. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézus. 27N
2021. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Hany eves vagy, amugy?
2021. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
27
2021. máj. 18. 18:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettől még nem omlott össze a világ

Elásnod azért nem kell magad kérdező!

2021. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Melóhely egybe írandó. 27N
2021. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ez egy 15 éves lány sztorija. :D
2021. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, akkor nagyon jol nezhetsz ki, ha kozel a 30-hoz ilyen fogykos vagy es mennek rad
2021. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!