Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednék lányokkal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednék lányokkal de nem találok egy olyan lányt akivel próbálkozhatnék. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Nem csak most a vírus helyzet miatt. Hanem amúgy sem van olyan helyzet az életemben ahol korombeli és nekem tetsző lányokkal beszélgetési viszonyba kerüljek. Pedig nagyon sokat kéne ahhoz próbálkoznom hogy olyan lányt találjak akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak. Egy kezemen meg tudom számolni hány lánnyal próbálkoztam életemben:(

Nem vagyok ismerkedős típus, de barátnőt nagyon szeretnék. Mi a megoldás erre?


2021. máj. 18. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Online esetleg, légy türelmes.
2021. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha válogatós vagy, akkor biztosítani kell a nagy számú lehetőséget. Nincs más megoldás: heti rendszerességgel kell társaságba járni, beszélgetni, ismerkedni.
2021. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
üdv a klubban
2021. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész dolgozni, tanulni, inni, mmorpgzni, edzésre.. valaki 1x csak lesz.
2021. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Járj el olyan helyekre, ahol korodbeli lányokkal tudsz beszélgetni. Csak ismerkedéssel lehet barátnőd, nem tudod elkerülni. Miért szeretnél barátnőt, ha nem akarsz más embereket megismerni? Hogyan fogod eldönteni, hogy vele boldog lehetsz? Külső nagyon kevés egy jó kapcsolathoz.
2021. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

"Nem vagyok ismerkedős típus, de barátnőt szeretnék"


Ez a kettő üti egymást, kérdező.

2021. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd el, hogy akarsz barátnőt vagy nem! Mert ha igen, abba energia és kitartás fog kelleni.
2021. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!