Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a duci husos lányok jönnek be 20 èves vagyok de a fiataltól MILF ig az összes duci lány/nő bejön. Hol lehet ilyen lányokkal/nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 00:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam nem az összes ilyen lány jön be.
2021. máj. 20. 00:33
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tinder.


Csak azokat húzd jobbra, akik ebbe a kategóriába tartoznak.

2021. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj ott a legtöbben nem hiszik el hogy bejönnek nekem ès bizonygatnom kell... Azt hiszik csak szórakozom velük.. sajnos sok hülye ember elvette az önbizalmukat...
2021. máj. 20. 00:48
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
csak kéretik magukat
2021. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Rádül tesóm kilapulsz
2021. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem csoda, hogy nincs önbizalmunk, szóval akárhol is keresel, nem lesz sokkal másabb ez a helyzet, kevésnek van önbizalma, bár meglepően láttam, hogy tőlem sokkal súlyosabb nőknek mekkora önbizalma van itt gyakorin.

L

2021. máj. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

na igen sok nőnek hatalmas az önbizalma és az egója.

volt egy nekem nagyon tetsző duci lány 160cm 90-100kg lehetett nagy nehezen elhívtam randira és elég csúnyán le koptatott mondván hogy túl kevés vagyok neki.

nem gondolom kevesebbnek a duci nőket sőt nekem ők jönnek be de azért azt gondoltam hogy jobban kezelik az elutasítást,finomabban normálisabban utasítanak vissza.

2021. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Még egy dagit sem tudsz felszedni?😀😀😀😀😀😀
2021. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Én túlsúlyos vagyok és nehéz felszedni bármilyen hihetetlen is..azért mert valaki kövér már nem ember?nincsenek vágyai érzései gondolatai személyisége?nem a kérdezőnek szól csak hihetelen h sokan az előző válaszolóhoz hasonlóan azt hiszeik h egy duci lánynak minden bepróbálkozás ajéndék és nem szabad vágyakoznia hanem el kell fogadnia bárkit..nem így megy, ha a személyisége nem jön be miért lennék vele?megválogathatom kivel akarom eltölteni az időmet..

Drága kérdező láthatod h miért nehéz főleg tizen-huszon évesen, utána már jóval könnyebb mert a személyiség egyre fontosabb lesz minél érettebb vagy...egy elfogadóbb társadalomban könnyebb lenne persze minden..

2021. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom azokat a hölgyeket vagy urakat fiukat vagy lányokat akiket a jelenlegi társadalmi normák szerint "normálisnak" tartunk szemèlyisègek beskatulyáznak ès tènylegesen szórakoznak az èrzèseikkel. Tènyleg Tindefen szomorúan láttam hogy a lányoknak akik kicsit ducik már fèlve állnak hozzá a beszèlgetèshez.. annyira elvettèk az önbizalmukat azok az emberek akik csak szórakoznak velük. Olyan válaszokat kapok hogy "kètlek ne játsz velem" Nekem esik rosszul hogy ilyet gondolnak. Mert ők sem hiszik el hogy egy ágtlag embernek bejöhegnek. Aki ilyet csinál mèlysègesen szègyellje el magát! Majd ha egyszer èrett fejjel visszagondolsz remèlem felfogod hogy egy másik ember èrzèseivel játszol ès ezzel az èletèt döntheted romokba.Ha nem is geljes egèszèbe de akár hosszú èvekre is. De ugyanez vonagkozik a lányokra akik játszanak a fiukkal ès oda vissza. Ha nem tetszik az adott srác/lány nő/fèrfi. Ne játsz vele!

Ne tegyèl neki rosszat mert azzal gyötröd, ne hagyd kètsègek közt! Az üzenetem NE JÁTSZATOK MÁSOK ÈRZÈSEIVEL!!

U.i.: Ne haragudjatok a fogalmazásèrt ès a helyesírási hibákèrt telefonrol pötyögtem!

Bár tudom úgyis beleköt valaki mert az neki jó..

Peace!

2021. máj. 22. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!