Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek túl nagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek túl nagyok az elvárásai, jobb egyedül maradni, mint megalkudni?

Figyelt kérdés
Vagy egy megalkuvó kapcsolat mennyire működőképes?
2021. máj. 23. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg jobb egyedül. Anyagilag jobb a megalkuvó kapcsolat.
2021. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2021. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos esetben anyagilag is jobb egyedül, 100%-ban mindent te felügyelsz, nem kell másra költeni.
2021. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Ha én nem találok, mind külsőleg, mind belső ertékek terén, mind pedig egzisztenciális szempontból megfelelő férfit, inkabb vagyok egyedül. Addig pedig fejlesztem magam, megtanulok még egy nyelvet, stb.
2021. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam a megalkuvást. Lett egy "nagy gyerekem" társ helyett. Rengeteg stresszel járt, szívproblémáim is lettek. Anyagilag is jobban voltam előtte. Soha többet... Egyedül milliószor jobb.
2021. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Nőként igen! Férfiként viszont el kell fogadni a dagi nőt is!
2021. máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!