Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prostihoz csak olyanok járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostihoz csak olyanok járnak akiknek amúgy nem lenne lehetősége szexhez?

Figyelt kérdés

Vannak biztos kivételek: unatkozó vállalkozók, férjek akik unják a nejűket!


De többségben inkább azok akiknek másképp nem terembe babér a nőkkel. (Kövérek , alacsonyak , kisfarkuak , csórók stb)


De ezeket én gondolom így vagy ti is?



2021. máj. 24. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem speciel jelenleg nem nagyon van lehetőségem másképp nőhöz jutni, csak úgy, ha rosszlányokhoz járok

Erotikus masszőrökhöz szoktam, értik a dolgukat

Kedvesek, nem b@sz@k át engem, és még a fejük sem fáj :DD

18/F

Felmerül a kérdés, miért döntöttem úgy, hogy ilyen fiatalon miért latogatok ilyen lányokat. (Havi 1-2x szoktam max menni, suli és melo mellet egyszerre nem is lenne időm és energiam tobbszor)

Azért, mert nem akartam arra a sorsra jutni az onbizalomhianyombol adodoan, mint az itteni 30-35 körüli gyakorisok, akik kiírják minden harmadik nap azt a típusú kérdést, hogy "nem voltam még nővel menjek prostihoz"?

2021. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*mellett
2021. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es: szerintem, ha prostihoz el mersz járni akkor egy csajt is simán fel tudnál szedni (akár csak alkalmi kapcsolatra).

Nekem régóta nincs nőm, nem is szexeltem már jó ideje, de prostihoz nem mernék elmenni.

2021. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: Az más. Prosti esetén a nemi betegségektől, későbbi "mit szól majd a barátnőm, ha lesz és megtudja" és hasonlóktól fél az ember, nem attól, hogy "úristen hogyan szólítsam le" :D
2021. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!