Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lennétek kedvesek leírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lennétek kedvesek leírni a véleményeteket?

Figyelt kérdés

7 év kapcsolat viharos véget érte óta, 1 éve vagyok egyedül. Mostanáig gondolni sem tudtam kapcsolatra. Viszont egy ideje (néhány hete) úgy érzem szeretnék egy igazi társat. Szerelem, minőségi együtt töltött idő és sok más amihez egy igaz társ kell.

Úgy érzem, hogy az önbizalmam jelentősen sérült a szakítás oka miatt.

Mondhatom, hogy rendezett az életem, van egy “kis” házam, autóm, és vállalkozásom amit nagyon szeretek. Külsőmre azt mondják, hogy rendben vagyok. Mégis gyáva lettem ha ismerkedésről van szó, kicsit mintha félnék szerelembe esni.

Mennyire kizáró ok nálatok ha elvesztettem az önbizalmam egy részét?

A csalódás ami ért már mindig a részem marad, ami hátráltatni fog az újra kezdésben? Vagy van esély megismerni egy normális, rendes felfogású nőt aki ezt elfogadja? Eszembe jut, hogy leszek én még sokkal jobban is és majd akkor keresem a társam, de őszintét megvallva nagyon hiányzik egy társ.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2021. máj. 24. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
7 évig tartott..ez az 1 év nem mondható soknak szerintem, normális, hogy még így érzel. Ne úgy állj hozzá, hogy ez mindig a részed marad-e.. Ha úgy érzed készen állsz ismerkedni, akkor vágj bele. Ne kattogj feleslegesen, egy megfelelő társ idővel segít visszaépíteni az önbizalmad.
2021. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem véletlen létezik a "gyászév" kifejezés, mert nagyjából 1 év az az idő, ami minimálisan kell ahhoz, hogy az ember feldolgozzon egy párkapcsolati veszteséget, de ennek a hossza akár három évig is eltarthat. Teljesen normális, ahogy most érzed magad. Elfelejteni soha nem fogod, de idővel túlleszel rajta, és tovább fogsz tudni lépni.

Azt szabad megkérdezni, hogy mivel sikerült "annyira" leépíteni az önbizalmadat?

2021. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fogsz találni olyat aki ezt megérti. Sokan sérülnek ilyen helyzetben, nőként is.
2021. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hűtlenség miatt.

2021. máj. 24. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen rendben van, amit írtál. Neked ennyi idő kellett, hogy feldolgozz egy hosszú kapcsolatot. Ez sokkal szimpatikusabb, mint aki egy hét után végig dugja a fél várost.
2021. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha ennyi idő után is azonosulnak az érzéseim ezzel a zenével, még mindig fáj?


[link]

2021. máj. 24. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Párom is előttem egy ilyen hosszú kapcsolaton volt túl. Egy baráti társaságban ismerkedtünk meg. Ő próbált nyitott maradni, eljárt közösségekbe. Amúgy ennyi idő után, hogy egy évig nem tudtál nyitni, az teljesen normális.
2021. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem az a véleményem nőként, hogy baszni fogsz mint a nyúl ha találsz egy nekedvaló csajt, a lány meg ebből a drámából annyit észlel, hogy meg vagy szeppenve, aztán leesik neki mikor elmondod az exes történeted.

Nem tudom hogy fáj-e ha azonosulsz a ságás dologgal, de az a zene szar az én fülemnek, de nem válóok, meg ha 3 millióan látták akkor biztos sok lánynak bejön, csak nekem nem.

2021. máj. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, Egy istennő szóljon belőled..
2021. máj. 29. 07:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól tetted hogy hagytál időt magadnak kiheverni.

Nehéz egyedül lenni,de ha ráérzel az ízére,akkor nagyon jó is tud lenni.

Ami miatt jó dolog,hogy tisztábban lehet látni,hogy valójában mit akarsz a jövőtől vagy egy másik embertől.

Ha ezt tudod,akkor nem feltétlenül ugrasz bele értelmetlen dolgokba.

Aki egyikből a másikba ugrik az többnyire nincs abban a helyzetben hogy mérlegeljen.

Úgy pedig könnyű sz.r döntéseket hozni


Szerencsés vagy,hogy rendezett életed van.Nem kell akárkit beengedni a "portára"

Csak akiről úgy érzed hogy hozzá is tud tenni az életedhez,nem csak elvesz.

És itt nem feltétlenül az anyagi dolgokra gondolok,de annak is van jelentősége.

2021. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!