Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek átlag alatti külsejű nőkkel?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz az arcberendezésem, és nem is nagyon lehet rajta változtatni. Többször is tanácsolták, hogy hasonló nőkkel kéne ismerkednem, de nem nagyon találkozok ilyenekkel. Valahogy minden nő, akivel kapcsolatba kerülök szép, és szebbnél szebb férfiak közül válogathat, én esélytelen vagyok náluk. Társkeresőt használtam egy ideig, de ott is minimum átlagos nőket láttam, vissza sem írt senki. Ezen az oldalon is próbáltam ismerkedni, de vagy nem kaptam választ, vagy később tűntek el. 28/F

2021. máj. 24. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Az ilyen tanácsokat nagyon gyorsan felejtsd el, mert nem az ember külsejétől függ, hogy ki tetszik neki.


Az egyetlen, ami valaki külsejétől függ, hogy mennyire népszerű az ellenkező nem körében. Ha valaki 1000 pasinak bejön, akkor jobban tud válogatni, mint aki csak 50-nek.


Ennél fogva maximum népszerű és kevésbé népszerű nők között lehet különbséget tenni.


Illetve vannak még általános értelemben vett hátrányok, ilyen az életkor, túlsúly, ápolatlanság, nőietlen viselkedés, különböző testi hibák.


Ezek bizonyos férfiak számára lehetnek teljesen semlegesek, egy szűk réteg számára valóságos fétis-értékkel bírhatnak. Viszont utóbbi ellenkező hatást éri el, megijeszti a nőket, hogy te valami beteg perverz állat vagy, aki például a 200 kilós nőt tartod izgatónak.


Sőt, minél inkább hátrányban van egy nő (és egy nő a népszerűség miatt sokkal hamarabb észreveszi magán, hogy elmaradoznak a bókok vagy páran beszólnak), annál frusztráltabb lesz és jobban ki lesz élezve arra, hogy mi a gáz azzal a férfivel, aki ennek ELLENÉRE érdeklődik iránta.


Tehát ha ilyen nőt akarsz meghódítani sokszor nehezebb dolgod van, mint egy egóban fürdő nőnél (már amennyiben az adott nőnek bejössz), mert a szép nő tudja magáról, hogy azért mentél oda hozzá, hogy szép, a csúnya viszont keresi a hátsó szándékot, mint Miss Marple és már eleve a létezéseddel hátránnyal indulsz, hogy leszólítottad őt, a külsőd irreleváns, mert ha túl jó pasi vagy, akkor biztos csak dugni akarsz vagy fogadásból fűzöd, esetleg ki akarod próbálni egy csúnya nővel, ha szépnek tartod, akkor hazug is vagy, ha meg neked is abszolút értelemben vett előnytelenségeid vannak (túlsúly, ápolatlanság, alacsonyság, kopaszodás), akkor meg ha ló nincs szamár is jó alapon akarsz vele ismerkedni és annyi szép lány van, ismerkedj inkább velük.

2021. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Hidd el azoknak a retkeknek sem fogsz kelleni mert hiába ronda mind mint a bűn akkor is a BMW-s pénzes 10/10-es "vállalkozó" pasik kellenek nekik
2021. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Badoo
2021. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajna hasonló vagyok
2021. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!