Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ismerkedést kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedést kezdeményeznem egy lánnyal, ha nem tudom hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyetemi órán közös csoportba kerültem egy lánnyal, aki nagyon szimpatikus lett a felszólalásai alapján. Számomra a személyiség nagyon fontos, és ritkán fog meg ennyire valaki.


Nagyon kíváncsi vagyok rá, de nincs képe Facebookon. Ismerősnek jelöltem, de semmi fotója nincs, még csak meg meg sincs jelölve egyen sem (vagy legalábbis nem látom).


Rettentően dilemmázok, hogy így ráírjak-e. És ha esetleg ráírok, szerintetek mit kéne tennem? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy képet kérjek tőle, bunkóságnak érezném, és félnék, hogy felszínesnek tart, na meg ha magától nem töltött fel, vajon küldene egyáltalán?

Vagy csak kezdjek el vele beszélgetni, aztán hívjam el randira? Az azért elég kockázatos úgy, hogy ötletem sincs hogyan néz ki.

Na és mi van, ha esetleg küld képet, vagy véletlenül mégiscsak randizunk, de egyáltalán nem tetszik külsőleg. Olyankor hogy kell kezelni a szituációt, hogy ne legyen bántó?

Szerintetek mi lenne a jó megoldás most?

Köszönöm a válaszokat! 21/F



2021. máj. 24. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb helyen kérdezed. Anonim oldalon ahol ezerrel megy az ismerkedés.

Itt biztos lesz aki tapasztalatból tud válaszolni.

2021. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából gondoltam, hallottam, hogy itt ismerkednek néha az emberek, és akkor kérnek egymástól képet. :D Bár szerintem más helyzet. De legalább az érdekelne ilyen esetben is, hogy hogyan kezelik a helyzetet, ha kép alapján egyáltalán nem tetszik a másik.
2021. máj. 24. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Online óra volt, ahol csak hang volt? Írj rá a neten, és mondd el neki, hogy tök tetszett, amit az órán mondott, szívesen beszélgetnél vele. Aztán beszéljetek képpel, ott látni fogod, hogy néz ki.
2021. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veszítenivalód. Kezdj vele ismerkedni, aztán ha nem tetszik, lezárod (vagy esetleg barátok maradtok, ha amúgy szimpatikus).
2021. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kamerát nem kellett kapcsolni, de minden órán kiscsoportokban beszéltünk. Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 24. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg egy tanulnivalóval és kérd hogy találkozzatok, hogy személyesen magyarázza el. Igy nem kell kérned képet, ő sem érezné emiatt se hülyének, se palimadárnak és te se és így neked sem lesz kellemetlen ha nem tetszik mert nem kell magyarázkodnod hiszen csak tanulásban kérted a segítségét. Ha meg bejön akkor tudsz lépni a cimbizési szintre majd a randi szintre vagy a randi szintre a tanuló nap után.
2021. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy akár azt is felvetheted, hogy a csoportnak nincs-e kedve összejönni, meginni valamit egy teraszon vagy ilyesmi.
2021. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!