Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magány beszél belőlem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magány beszél belőlem vagy kezdek megkomolyodni?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom újból egy párkapcsokatra.

El lehet lenni ideig-óráig egyedül, de nem éveken keresztül.

Már kezdek belebetegedni.

Férjet, családot szeretnék, közel vagyok a 30-hoz.

Teljesen más lett a prioritásom.

A buli és a szórakozás már nem elégít ki lelkileg.

Rengeteget gondolkozok és álmodok arról, hogy kiteljesedek valaki mellett,

szerethetek valakit, és ő is viszont szeret.


Keressem a páromat vagy majd hozzá sodor az élet?


2021. máj. 24. 23:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

A valódi 7# az én vagyok, 8# nyilván elírta

A lényeg az hogy az a stílus és hangnem ami idáig vezetett, egy KÖLCSÖNÖS sárdobálás és mocskolódás eredménye ami abból indult hogy az itteni nőket bántotta az hogy az incelek sokat gyakoriznak, és még kérdéseket is rengeteget írnak ki, persze a buta elméleteikkel együtt.

A folytatás nem csak az ő felelősségük, beláthatnátok!

2021. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanígy vagyok mint te kedves kérdező. Bár még csak 24 múltam. 8 hónapja vagyok szingli (2 hosszú több éves párkapcsolat után) és én is nagyon szeretnék már valakit magam mellé akivel el tudjuk kezdeni együtt a közös életünk felépítését. Én azt javaslom neked hogy járj nyitott szemmel és ismerkedj. Abba a hibába én is belefutottam hogy nagyon erőltetetten komoly kapcsolatot akartam. És volt is egy srác akivel több randink volt és jól éreztük magunkat így én akaratlanul is többet képzeltem bele hiszen érzelmek is kialakultak részemről. Aztán közölte velem hogy ő amúgy nem szerelmes és nem biztos hogy komoly kapcsolatot akar de ha valami lazábban benne lennék arra kapható lenne... Ezután teljesen összeomlottam. Nehéz úgy találkozgatni valakivel hogy még nem tervezhetsz vele hosszú távon. Mindenképpen járj nyitott szemmel és biztosan meg fogod találni. :)


24 N

2021. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

"Gusztustalan fertő lett a gyakoriból, régen talán jobb volt"



2013 ota vagyok itt, az elso 2 evben nevvel irtam. Regen sokkal tobb volt az incel.



36F incel

2021. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
2-es adlak.
2021. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem találtad meg a jóképű, gazdag, nagymenő Adoniszt akinek majd szülhetsz 2-3 gyereket és azt is elnézed neki, hogy bántalmaz, megcsal, megaláz? Nem gond, sokan vannak így.


Így igaz, a kérdező is olyan, mint a többi nő. Majd lesz ő is 40 felett öreg macskásasszony.

2021. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Milyen az álompalid?
2021. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nincs kifejezetten álompasim.

Lehet átlag vagy vékony testalkatú is csak ápolt legyen.


A bulit és a szórakozást félreértették páran.

Nem buliztam megállás nélkül minden hétvégén.

Sőt mondhatnám, hogy a baráti társaságban én akartam bulizni a legkevésbé.


Buliban sosem szedtem fel pasikat, nem ott ismerkedtem.

2 hosszabb kapcsolatom volt, és mindkettőnél azt hittem őlesz az igazi.

Most meg már bele vagyok fáradva, hogy senki nem hosszútávút keres és csak az időmet pazarolom azzal, hogy "talán" lesz valami valamelyikből...

2021. máj. 25. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!