Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint a hivatásos ugyanaz, mint egy alkalmi vagy szexkapcsolat, az tudna választ adni a következőre?

Figyelt kérdés

Hol lehet találni olyan nőt, akivel a következő forgatókönyv szerint történnek a dolgok (az egyes elemei két ember közös megegyezését takarják, így igény szerint szabadon módosíthatók):


Megbeszélitek a találkozót, amikor aznap mindketten ráértek. Nem úgy zajlik a dolog, mint egy flegma időpontfoglalás.


Találkoztok valami olyan elfoglaltság közben, amit mindketten kedveltek, egy séta, egy kisebb kirándulás, egy kávézó, bármi.


Simogatjátok egymást, csókolóztok, mintha egy szerelmespár lennétek. Teljesen hétköznapi dolgokról beszélgettek, nem érzitek muszájnak olyan kérdések feltevését, ami negatív érzéseket kelt a másikban, miközben teljesen hétköznapi kérdésnek szántad (például rossz a kapcsolata a családjával), minden teljesen spontán történik, élvezitek a pillanatot, a közös pontokat keresitek, nem egy listának akarjátok megfeleltetni a másikat.


Utána felmentek valamelyiktek lakására, bontotok egy üveg bort vagy amit szerettek, folytatjátok a simogatást és csokolózást, esetleg esztek még valamit, majd mikor mindketten úgy érzitek, az ágyban köttök ki. Ott pedig szintén minden spontán történik.


Utána megnézhettek egy filmet, esetleg még megismételhetitek párszor, amíg reggel nem lesz vagy el nem fárad valamelyiktek.


Majd ébredés után (ha az egyiknek vagy mindkettőnek nem kell rohannia dolgozni reggel) szintén csókok, simogatás, kávé, reggeli, majd búcsú az alapján, hogy van-e valamelyik félnek valami elintéznivaló dolga.


Ezek után megbeszélni a következő találkozó helyszínét, időpontját, pont mint a leírásom elején, ami mindkét félnek megfelel.



2021. máj. 25. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre direktbe így nem fogsz tudni találni partnert, ha a te beállítottság nem olyan. Akkor ha olyan, akkor meg az elet hozza, ha beszélgetsz nőkkel, és nem erőlteted a dolgot.
2021. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne azonos egy hivatásos pénzért, mint egy önkéntes kapcsolat? A hivatásos megdolgozik a pénzéért, a másik két esetben önként ingyen van.
2021. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy rémálom.
2021. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen kapcsolatban élő nőként a következőket tudom mondani:

- nézz ki jól, legyél izmos és legyen bugyinedvesítő nézésed

- értelmes legyél, lehessen veled bármiről beszélgetni

- ne akarj egyszere több nővel ilyen kapcsolatot

- ne féltékenykedj

2021. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A hivatásos annyival jobb, hogy ott simán tisztázva van minden előre, kvázi egy szolgáltatást veszel igénybe, ami a "rém primitívtől" az extra dolgokig terjedhet (és növekszik az ár).


De ez a másik amiről írsz, hogy "eljátsszuk a szerelmespárt egy szex erejére" valahogy... Le leszek pontozva, de szerintem ez rosszabb. Egyrészt értelmetlen (kicsit arra a régi kérdésre hasonlít az oldalon, ahol egy nő azt akarta, hogy egy idősebb-gazdag férfi csináljon úgy, mintha az apja lenne, semmilyen szexuális háttérzönge nélkül), másrészt majdnem mindig bonyolódik a helyzet egy idő után, kivéve ha nagyon ritkán futnak össze és célirányosan csak szex van.


Alapvetően amúgy nem rossz amit felvázolsz, de ez olyan mint a demokrácia, a társadalmi igazságosság vagy a világbéke. Egy szépen hangzó délibábos álomkép.

2021. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is rosszabb. Olyan "baaszni tudunk, meg megbeszéljük, mi volt a barátok köztben, de az érzelmekhez már el vagyunk cseszve".
2021. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs párkapcsolat és érzelmek, ezt csak pénzért vagy drága ajándékokért vállalnám be.

Nem értem, miért kellene erőfeszítést tennem egy ilyen szerepjátékba. Miért érné meg ingyen?

2021. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kerdest az indikalta, hogy azt irtam az incel fiucskanak, hogyha szexhianyod van, akkor menj el egy fizetoshoz. A kerdezo alapfelvetese meg az volt, hogy egy no hamarabb jut szexhez, mint egy ferfi. Itt meg eloadott valami romcsi hulyeseget, hogy vedjetek meg az allaspontjat. Elkepzelese sincs arrol, hogyan mukodnek a kapcsolatok, de a szex az jar neki.
2021. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ez egy kolcsonos vonzalmon alapulo, szexualitast fokuszba helyezo kapcsolat. normalis emberek kozott megesik az ilyen, ha mindketten csak szexet akarnak, kedvelik a masikat, vonzodnak hozza, de nem feltetlen komolyabb elkotelezodes a cel.


nem is ertem, hogy jut eszedbe egy kalap ala venni ezt azzal, ha FIZETSZ egy prostinak azert, hogy lefekudjon veled. ott nem lesz semmi vonzodas a reszerol, semmi szimpatia, csak a munkajat vegzi. ha nemfizetnel neki, eszre se venne, eszebe se jutna lefekudni veled.

2021. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évek óta nem voltam nővel, totál készen vagyok már tőle, de amikor gyakorizok, reggel-este hálát adok az égnek, hogy ilyen becsavarodott, mániás incel nem lett belőlem!
2021. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!