Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, hogyan jártatok sikerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan jártatok sikerrel a lányoknál? Lányok, milyen próbálkozások voltak nálatok sikeresek?

Figyelt kérdés
Nekem ez az egész teljesen elképzelhetetlen. Egy barátnőm volt, de ő kezdeményezett, arra csak igent kellett mondani. Semmi tapasztalatom nincsen a csajozásban. Fogalmam sincs, miket kell mondani, hogyan kell belekezdeni. Segítsetek pls.

2021. máj. 26. 06:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
legyél kedves, érdeklődő és kitartó. add magadat és igazából ennyi. nem kell túl gondolni jön ez magától. kezdeményezz párszor aztán "begyakorlod"
2021. máj. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen véletlenül. Jó helyen voltam, jó időben, egy csajnak megtetszettem (igazából már régebben "kiszemelt" magának") és odajött hozzám. Csak annyi volt a feladat, hogy "ne csesszem el".

Aztán volt, hogy több olyan nő "kezdeményezett" akiktől inkább csak menekülni akartam és volt akivel csak úgy "összesodort" az élet, de nem lett belőle semmi. Szerintem soha életemben nem kezdeményeztem nyíltan, fogalmam sincs hogyan és kinél lehetne ezt megtenni...

2021. máj. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

En is csak igeneket mondok.(vagy nemeket)


2 srácért küzdöttem csak életemben, hogy felélesszem bennük a szikrát, bedobtam magam nekik, mindkettővel komoly is lett a kapcsolat, el is vettek tőlem jópár évet, aztán dobtak.


Azóta sem energiám erre, sem hülye nem vagyok már, aki nehezen jön össze, mehet is, nyitva az ajtó.

Aki akar, pedig akarjon így simán. En már nem idegelem magam a női játszmákkal/praktikákkal meg stb.


A legnagyobb pofáraesésem az volt, hogy én eleve nehezen kaptam meg az elérhetőségét is(annak aki később el is jegyzett), azt hittem van tartása a srácnak, es nem bukik csak úgy minden jött ment nőre, így kezdtünk.., erre a kapcsolatban MELLETTEM, meg lazán megadta a számát vki másnak, hogy majd együtt "tanulnak". És mellettem folyamat flörtölt de válogatlanul az utolso banyának is udvarolt, mert ő csak kedves mindenkivel alapon.


A mostani párom is lapos víz. Felőlelm léphet is ha nem szeret, már lesz.rom.

2021. máj. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Nekem társkeresőn volt a legtöbb próbálkozásom, beszélgettünk pár napot, majd személyes találka. Aki szimpatikus volt, újra találkoztunk, sok beszélgetés, kézfogás, csók és idővel kapcsolat alakult ki.

Hogyan kezdeményeztem? Írtam valamit a bemutatkozó szöveg vagy fotója alapján. Nem tartom magam csajozógépnek, de úgy vettem észre amelyik lánynak szimpatikus a fotóm és bemutatkozó szövegem, az vevő a normális kommunikációra.

2021. máj. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem kérnek olyan sokat a nők mint itt azt legtöbben képzelik... kedvesség, figyelem, mosolygás, add önmagad feszület nélkül és hallgasd meg őket, add nekik a bizalmad. Légy udvarias és férfias. Az sem utolsó szempont, hogy legyen egy férfihez illő fizikumod, izomzatod, megjelenésed, légy magabiztos. Ennyi....
2021. máj. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egyszerűen előjött a genetikám előnyös oldala. Fiatalon vézna, kisfiús arcú, pattanásos, erőtlen fiú voltam.

Aztán kb 25 éves koromra szélesvállú, férfiasabb arcú fickó lettem, eltűntek a pattanások, felszedtem vagy húsz kilót. Így már bejövök jobban a csajoknak. A személyiségem eddig is rendben volt, csak ugye ahhoz, hogy ezt megmutathassam, korábban nem volt lehetőségem a külsőm miatt.


Szóval ennyi a lényeg:

LEGYÉL VONZÓ.


A vonzó férfiaknak mindig van lehetősége csajozni. Parkolóban, boltban, akár egy liftben is!

Ha meg nem vagy vonzó, járhatsz te akárhova, tánctanfolyamra, főzőiskolába, menhelyekre, kirándulócsoportokba, akkor sem fogsz kelleni a nőknek.


Ja és fogadd el:

A személyiséged senkit nem érdekel, ha nem jössz be külsőre. Ne is álmodj róla, hogy a személyiséged miatt majd megtetszel egy nőnek! Csak a külső. A külső az első és magasan a legfontosabb a csajozásban.

2021. máj. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Na igen a külső...ha az nincs meg vagy lőve lehetőséggel keményen. Ezek ilyen kimondatlan, felszínesen ható szavak, pedig igazak.
2021. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
#6 Nem a külső változott a nők szemében, hanem a saját magadról alkotott képed. Hogy mostmár jól érzed magad és szereted magad és vonzónak is érzed magad. Én nem változtam fizikailag semmit, fejben történtek csak dolgok és ugyanaz lett az eredménye, mint nálad.
2021. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

8-as ez egy hatalmas bullshit. Nem tudom, a te esetedben mi volt pontosan, de én magamról teljes bizonyossággal tudom, hogy a külsőm javulása hozta meg a változást. Nem keverd össze az okot az okozattal!


Így néz ki a folyamat:

Javult a külsőm

EZÉRT

Jobban bejöttem a csajoknak

EZÉRT

Jobban éreztem magam a bőrömben.


Teljes mértékben elutasítok minden olyan megjegyzést, ami ezt tagadná, vagy akár csak megkérdőjelezné! És mélységesen megvetem azokat, akik ilyen Zs kategóriás motivációs bullshiteket kevernek bele a témába!

2021. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Javult a kulsod ezert jobban tetszettel Magadnak ezert bejottel a csajoknak.
2021. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!