Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nőnek csak a szexre kellek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Minden alkalommal amikor már úgy érzem, hogy minden stimmel a lánnyal, kiderül hogy szexkapcsolatnál többet nem akarnak velem. Volt olyan is, amikor én konkrétan azt hittem, hogy járunk de ő nem vette úgy. Csak barátság extrákkal...


Majd amikor megkérdezem hogy mégis miért nem járna ha már szexelünk, akkor is olyanokat nyőgnek be, hogy én nem az vagyok akivel házasodnának, hanem akivel ki akarják élni magukat vagy fiatalon ellenni és "járogatni".


Ti értitek ezt? Figyelmes vagyok, sportolok eleget, jó a munkám, és tisztelem is őket. Komolyan nem értem, mi lehet a probléma. Mert még jókat is elbeszélgetünk. Meg volt hogy mondták azt is, hogy nem bíznának bennem, hogy nem csalom meg őket. Pedig nem tennék olyat és soha nem is tettem...


Valakivel volt már hasonló? Vagy nők, miért van ez?


29f


2021. máj. 26. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mért, te házasodni akarsz?
2021. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora troll kérdés... Az alfa, aki béta akar lenni. LOL
2021. máj. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Most kérdezni vagy dicsekedni jöttél ide?
2021. máj. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz? Mert ha pl. Tinderen akkor érthető.
2021. máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez leginkább attól függ, honnan és milyen lányokkal ismerkedsz.

Nem akarok senkit megsérteni, de mind ismerünk olyan típusú lányokat, akik leszállnak az egyik farokról és ülnek bele a másikba.

Ha komolyan szeretnél ismerkedni, helyezd a hangsúlyt az elméletre és akkor vesd be a gyakorlatot, ha a lány is komolyan vesz.

2021. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz elég jól nézel ki, hogy a vágyaikat kielégítsd, de ahhoz már nem, hogy mások előtt felvállaljanak. Utóbbihoz nem elég nekik tetszened, az aktuális divattrendeknek is meg kell felelned.
2021. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%

Az egyesben van racio.

Ha tul gyorsan agyba mentek siman gondolhatja a lany h csak dugni kell. Nem veletlen epitenek le mert ezt latjak benned.


Tolt el a szexualitast hatrabb kesobb mert ez erezteti vele h komolyra kell. Hogy kepes vagy varni ra.

2021. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aktuális divattrendeknek... mekkora hülyeség már. Sose kellene olyan férfi, aki úgy öltözik, ahogy a mai divat kívánja...
2021. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De mi van akkor, amikor a lány teper le már első találkozó során?
2021. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Férfiból elvileg nincs olyan aki rosszul néz ki. Szerintem a nők ezt alá tudják támasztani. De nem a kinezett van a baj :D


Oltonyt hordok altalaban szoval divat annyira nem erint engem. Nem szoktam polot hordani - csak sporthoz, alvashoz, nem tudom mi a mai divat :D


Mar par hibamat itt felsoroltak, 17esnek is igaza lehet szerintem. Nem biztos hogy megbiznak bennem. Jo sok munka lesz abban, hogy epitkezzek magamon...

2021. máj. 27. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!