Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan, aki tetszik a lányoknak? Hogyan legyek tökéletes? Már beleőrülök!

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen férfi kell a mostani nőknek főleg KÜLSŐLEG? Hogy lehet nekem is barátnőm? Már tisztára ideges vagyok, ha erre gondolok! A gyúrás nem érdekel, nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, nem járok haverokkal sehova (mivel nincsenek is!), nem élek a telefonom rabjaként, nem vagyok mindenféle magamutogatós közösségi oldalon sem, rendesen dolgozok stb...


28/F



2021. máj. 27. 02:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire jók a kapcsolatteremtő készségeid?
2021. máj. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Szerintem katasztrófa. Ha mondok bármit, mindig félreértik! Meg se szólalok már. De csak szerintem. Ha valahol mondjuk szembejön velem egy nő, azt se tudja, hogy hova fordítsa el a fejét, csak hogy ne rám nézzen. Megalázó, szánalmas viselkedés.
2021. máj. 27. 02:17
 3/61 anonim ***** válasza:
84%
Akkor először kommunikálni kellene megtanulni, úgy, hogy ne értsék félre, pontosabban azt értsék belőle, amit te közölni akartál. Utána a kapcsolatteremtő készségeidet fejleszteni, mármint emberi / baráti kapcsolatokat létesíteni, és a társkeresés mindez csak ezután következzen. Ha gond van a külsőddel, akkor meg próbálj meg valamit kezdeni a külső adottságaiddal. Mérd föl, hogy mid van, és próbáld meg kihozni belőle a lehető legjobbat / legstílusosabbat.
2021. máj. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek más az ízlése.. Biztos van akinek éppen Te leszel az esete! A tökéletességre nem érdemes törekedni, az nem létezik.


Inkább dolgozz akkor a kapcsolatteremtő, kommunikációs készségeiden. Ezek a fontosak! Meg a humor.


Ja és ne görcsölj rá erre a témára, mert az érződik. És ez nem plusz pont hidd el. Légy laza.

2021. máj. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
64%

Ami nekem bejött.

Slim fit ing. Öv. Óra. (nem kell csicsás óra. Sima fekete bőrszíj. Övnél is jó ez.)


Hasat be, mellet ki! Mindig.

Ha nem húzod kimagadat, akkor úgy fogsz kinézni mint egy szerencsétlen vesztes.

Létezik egy tudattalan társadalmi ranglétra, amin az emberek elhelyezik egymást a testbeszédük alapján. A következőkben azt fogom elmagyarázni röviden, hogy ez MIÉRT van és HOGYAN lehet kihasználni.


Ha valaki sokat veszít és kudarc élménye van, akkor az agya oktapamint termel, ami olyan összehúzódó, görnyedt testtartásra ösztönöz, és olyan viselkedésre, ami inkább visszahúzódó és menekülésre késztet.


Viszont ha valaki sokat nyer, siker élménye van az életben, akkor az agya sok szerotonint termel, ami olyan testtartásra ösztönöz, hogy minél jobban kihúzd magad, a fejedet feltartod és nem legörnyezted (Has be, mellkas ki stb.) és ez olyan domináns viselkedésre öszötönöz, hogy ha konfliktus van VAGY harc, akkor nagyobb eséllyel mész bele, és konfrontálódsz. Hiszen eddig is győzelmeket arattál, logikus hogy továbbra is belemész a harcba.


Ezt a két testtartást az emberek (férfiak és NŐK is) automatikusan dekódolják. Ha úgy állsz ott, mint egy kupac takony. Tartás nélkül, félszegen és összegörnyedve, akkor az emberek úgy könyvelnek el, mint egy vesztes. Ez sok SZÁZezer évre visszamenő agyi biokémiai folyamatok végeredménye.

Viszont ha kihúzod magad (Hasat be, mellet ki), akkor az emberek a tudattalan társadalmi ranglétrán automatikusan feljebb helyeznek el, mert a testtartásodból azt gondolják, hogy Sikeres vagy. Mert hogy kihúzod magad, szóval szerotonint termelt az agyad, szóval sikereid voltak. stb.


Na leírtam mi a magyarázat.

A lényeg az, hogy a Testtartásodat viszont befolyásolhatod Te magad. Amúgy a gyúrás azért is tud segíteni gyakran, mert ha a hátizmaid rendesen kihúzzák a vállaid hátra, akkor egyre inkább úgy tartod magad, ahogy érdemes. Továbbá a sport maga sikerélményt ad, és az szerotonint termel ugye, ami természetesen jóhatással van Rád.


A normális ruházat csak egy kis ráadás, ami nem kerül sok pénzbe (kb 10k ft ), de sokat dob az emberen.


Ezek apró, de fontos trükkök. Azért is trükk ugye, mert kevés energia befektetéssel sokat nyerhetsz rajta.


Röviden tömören: Húzz fel egy rendes inget, órát, övet, nadrágot és HÚZD KI MAGAD, mint egy EMBER!


24F

2021. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
90%
Legfontosabb, hogy legyél ápolt. Tiszta, jó illatú, ne legyen zsíros a hajad. Öltözködj ízlésesen. Igazából pontosan nem lehet megmondani, mindenkinek más tetszik és rengeteg féle stílus van.
2021. máj. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
94%
Ha a kapcsolattartási készségeid katasztrofálisak, az kihat a kisugárzásodra is. Testbeszéd, mimika, gesztusok, testtartás stb. Ez így együtt már simán lehet egy olyan tényező, ami miatt elkerülnek a nők, akkor is ha alapból a külsőddel nincs baj.
2021. máj. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
98%
Pont nem azoktól van barátnője az embernek, amiket felsoroltál, hogy nem csinálsz. Azt elfelejtetted felsorolni, hogy mit csinálsz, hova jársz, milyen hobbijaid vannak, hol lehet téged megtalálni és mi az, ami érdekessé tesz. Ez a lényeg.
2021. máj. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
85%

Le lett pontozva az 5#, de van igazság abban amit ír. Kérdező! Ne vedd szó szerint de bizony értéke van amit írt, azzal kapcsolatban hogy tudat alatt is a rendezett tartású emberekre figyelünk fel, tudat alatt is feljebbre tesszük a ranglétrán, nők fékfiakat, férfiak nőt.


Nem kell karótnyelten, első körben csak figyeld meg ha picit kihúzod magad, vagy csak picit megemeled a fejed. Ezzel érdeklődő tekinteteket váltasz ki, meg azt érzik hogy stabil, életképes vagy. És még csak meg sem kell szólalnod.

Ez kivétel nélkül mindenkinek vonzó.


A másik. Nagyon fontos a patyolattiszta, méretileg jól megválasztott nadrág. Mindegy milyen stílus, a lényeget leírtam. Ugyanez vonatkozik a felsőre, de a nadrág fontosabb. Azzal lehet elbni az egészet.


Sport. Oké, utálod, akkor ezt hagyjuk. De tudd! Az élet összes területén hatalmas önbizalmat ad ha bármit is sportolsz amit legalább a magad szintjén közepes szintre hozol. Arról nem is beszélve, hogy automatikusan hozza a szép tartást. Nem kell ilyen olyan bicepsz. Képzeld, én nőként azonnal észreveszem ha egy pasi sportol még akkor is, ha csont vékony, és akkor is ha nagykabátba van. Nekem nőként pl ez fontos és plussz pont.

2021. máj. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

Első körben ne a lányoknak akarj tetszeni, hanem csak pár lánynak vagy akár egynek.

Mindenkinek úgysem fogsz megfelelni, ez teljeséggel lehetetlen.

Aztán el kell döntened, hogy hova tartozol és milyen értékrenddel rendelkező nőt akarsz magad mellé. Ha ez megvan akkor már csak azt kell kitalálni, hogy hol fordulnak meg ilyenek nagyobb eséllyel. Nyilván ott kell majd próbálkoznod.

Ha pl. sportos, fitt csajt szeretnél akkor nyilván neked is ilyen körökben kell mozognod, edzőterem, futópálya stb.

Persze nem azt mondom ,hogy pl. egy edzett csaj nem fordulhat meg pl. a könyvtárban, de azért nagyobb a valószínűsége, hogy pont nem ott fogtok összefutni...

Külsőre nézz ki úgy, ahogy TE szeretnél kinézni. Szóval hiába mondják, hogy vegyél fel inget, ha te utálod az ingeket! Ez látszani fog és már alapból a megjelenésed sem fog őszinteséget tükrözni!

Persze bizonyos keretek között lehet "alkudni", mert mondjuk ha te Pikachu jelmezben szeretsz mászkálni, az nem annyira nyerő...

Bár ki tudja, lehet pont így tetszenél meg egy lánynak, mert legalább egyedi lennél.

A másik, hogy szerintem az is fontos, hogy a társadalmi státuszodnak megfelelően öltözködj. Pl. ha te egy gyári melós vagy (amivel semmi gond nincs), akkor furcsán nézne ki, ha minden nap öltönyben, nyakkendőben sétálnál be a gyárba, majd műszak végeztével így jönnél ki. Ez sem lenne túl őszinte SZERINTEM. Nem kell szakadtnak lenni, de túlöltözni sem.

Én pl. melegítőben biztosan soha nem mennék ki az utcára, ennek ellenére sok olyan embert látok aki így jön-megy a mindennapokban.

2021. máj. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!