Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek bejönnek a kontroll mániás férfiak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Ágyban igen, egyébként nem.
2021. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Ne úgy képzeld el, hogy a kemény kontrollal kezd. Csak finoman, fokozatosan. Eleinte kimondottan gondoskodó, figyelmes, mindent megold és elintéz. Hónapokkal, sok esetben évekkel később mutatja meg az igazi arcát.
2021. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, biztos vannak ilyenek. Én pl. nem tartozom közéjük.
2021. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egyik barátnőm meg is mondta: Én szeretem ha irányítanak! -ezt így kimondta, szóval kérdésedre a válasz, hogy igen, meglepően sokan.
2021. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#4 - Én egy barátnőre azért nem mondanám, hogy meglepően sok. :D

Itt nem arról van szó, hogy bejönnének bárkinek is a kontrollmániásak, hanem az van, hogy az alacsony önértékelésű emberek könnyen összejönnek kontrollmániásakkal. De ez nem azt jelenti, hogy jól érzik magukat velük, sőt kifejezetten rossz végkifejletek tudnak lenni ebből, pl. bántalmazó kapcsolattá alakulhat, ahol a kontrollmániás a bántalmazó fél - természetesen és innen még jobban sérülve kerül csak ki az áldozat. A legjobb az lenne, ha a kontrollmániás nem olyan nőt keresne, aki hajlandó vele együttlenni, mert ezzel csak beragasztja őt a mentális problémájába. Inkább fel kéne ismerni, hogy a kontrollmániásság egy egészségtelen állapot, amiből ki lehet jönni különféle terápiás segítségekkel. Kontrollmániásan csak egyenlőtlen kapcsolatba lehet kerülni, az egyenlőtlen kapcsolatok pedig mindig sérüléssel végződnek. Egy felnőtt párkapcsolatban egyenlőség van, ezért érdeke a kontrollmániásnak kigyógyulnia a problémájából ahelyett, hogy belemenjen játszmázós, méltatlan kapcsolatokba.

2021. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én rühellem, mégis mindig az ilyenek találnak be. :/
2021. máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6

Te választod őket!

2021. máj. 30. 03:23
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: Pár év pszichoterápia és nem ezek fognak betalálni. Neked kell belül megváltoznod ahhoz, hogy ne legyél préda ezeknek.
2021. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egy kontroll mániás férfi nem feltétlenül rosszindulatú. Lehet normális, kedves férfi is.

Tapasztalatom szerint vannak nők, akik tényleg szeretik, ha egy normális férfi kontroll alatt tartja őket.

2021. máj. 30. 11:34
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Ezek általában nem kedvesek! Semmibe vesznek és önzők. Köszi előző,kedves vagy..de nekem nincs már időm több éves terápiára. Így is túl sok időt vesztegettem el rájuk.
2021. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!