Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találom meg a párom?

Figyelt kérdés
Eddig ismerkedtem már pár emberrel de eddig egyikkel sem jött úgymond szoros kapcsolat igazán, vagy túl messze élt, vagy nem jöttünk már úgy ki mint az elején. Igazából csak hosszabb ideig tartó barátságoknak nevezhetők, volt hogy az egyik fél többet érzet én meg nem és szétváltunk. A gond leginkább az hogy kicsit elvagyok keseredve hogy van még egyáltalán igaz szerelem? Ahogy látom nagyon kevés rá az esély. Nyitott szemmel járok, utcán, közhelyeken annyit észlelek hogy megpillantanak páran vagy rám mosolyognak, de eddig senki nem jött oda vagy hogy ismerkedjen amit persze egyrészt megértek mert utcán idegenhez el is hiszem csak a nézéseket nem értem. Mindegy, nem is ez a lényeg hanem hogy azt tapasztalom nagyon kevés a normális ember aki igazán komoly kapcsolatra vágyik mivel én azt akarnám. Elvagyok egyedül, nem arról van szó de azért rossz meg mikor bele gondolok mi lesz később. Ezért gondoltam felteszem itt ezt a kérdést, mivel már nem tudom kihez forduljak, szakértőnél is voltam már nem említett különösebbet. Nem tudom mi tévő legyek, de nyilván jobb lenne az élet úgy ha lenne mellettem egy megértő társ hisz mindannyian arra vágyunk hogy szerethessünk és hogy szeretve legyünk. Esetleg aki tud ebben a témában segíteni azt megköszönöm!
2021. máj. 28. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennek eljön a maga ideje.

A szerelem... necces dolog.

Ki tudja mi is az igazán. Szerintem senki. A szeretet inkább valós és az elfogadás.

El kell fogadni mások hülyeségeit is még tanulni szeretni őket és máris megvan a tartós kapcsolat és az összhang. Persze ez csak saját vélemény. Kitartás 🥰

2021. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akinek holnap van akinek 1 év múlva, de bármilyen hihetetlen van olyan is akinek soha az életében.
2021. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakértőnél?
2021. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!