Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi már az elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi már az elején tök bizalmatlan,egy kalap alá veszi az összes nőt, azzal érdemes bármit is kezdeni vagy jobban belemenni egy ismerkedésbe? Mire futhat ki a dolog?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
2021. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen alapból felejtős.
2021. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdemes, feleslegesen pazarolnád az idődet.
2021. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Természetesen csak tökéletes párjelöltekkel kezdünk ki.

Hogy hogyan nem halt ki az emberiség mikor senki sem tökéletes az viszont máig rejtély.

2021. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Az ugye fel sem merült az itt lévő hölgyekben, hogy talán valami oka lehet annak, hogy bizalmatlanná vált a nőkkel szemben. Egyszer-kétszer át lehet verni a férfiakat, utána azért ők is megtanulják ám a leckét.
2021. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nevezik nogyulolonek🤷
2021. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint nőben az összepasiugyanolyan ezért nem bizok benned. Ok viszlát 🤷🏻‍♂️🤣
2021. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

6


Mármint nőgyülőlő incelnek..

2021. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerkednék olyan férfival, aki "egy kalap alá veszi az összes nőt", mivel én nem veszem egy kalap alá az összes férfit, a korábbi, férfiakkal kapcsolatos csalódásokból, esetenként rossz tapasztalatokból pedig nem az szűrtem le, hogy minden férfi bizalomra érdemtelen gyökér, hanem azt, hogy nekem mire érdemes még jobban figyelnem az ismerkedés során, mi az én mozgásterem és felelősségem abban, hogy időben észrevegyem az esetleges intő jeleket, és csak olyanhoz kerüljek közel érzelmileg és fizikailag, aki valóban érdemes a bizalomra.


El tudom fogadni, hogy ha valaki bizalmatlanná vált, megkeseredetté vált, óvatossá vált, félti magát egy újabb csalódástól, de én nem ilyen társra vágyom, és ha akarnék, sem tudnék sem a terapeutája lenni, sem helyette feldolgozni az eddigi érzelmi sérüléseit - ahogy én sem várom mástól, hogy helyettem dolgozzon ezen.

2021. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ismerkednék vele.
2021. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!