Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbálkozik sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkozik sok férfi akkor is az ismerkedéssel amikor látszik hogy nem megy a dolog és folyamatosan utasítják vissza a nők és nem jön össze?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy van erre energiájuk és miért.. én 2 évig próbálkoztam folyamatos sikertelenséggel és nem jött össze, az ember ilyenkor minek folytatja ha valami nem megy azt el kell fogadni és mást csinálni..
2021. máj. 29. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a visszautasításra való immunitás a butaság egyik velejárója. Valamiféle következményeknélküliség.
2021. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Biokémia... Elsősorban.


Lelki problémák másodsorban.


Kétségbeesettség harmadsorban.


Mondom ezt én aki az életben nem próbálkoztam egyszer sem, mert gyáva vagyok :)

2021. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert ha valami nem megy, akkor nem az a megoldás, hogy nem csináljuk. Ezt a gyáva emberek csinálják. Aztán ők a legnagyobb irigyek, mert látják a kapcsolatot, a szép házat és autót és meg a fújolás, meg a lehúzás a részükről.
2021. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Te hol látod, hogy nőknél sikertelen faszik (aka rondák/csórók) megállás nélkül próbálkoznak? Én nem látok ilyet. Már csak magamból kiindulva se. Párszor megpróbáltam, de láttam, hogy szép nőknél semmi esélyem. Abbahagytam. Esetleg aluliskolázottaknál, cigányoknál tudok elképzelni ilyesmit.
2021. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert gyerekként sem mondtad azt amikor elestél, hogy nem akarsz járni és jó lesz neked a tolószék.
2021. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem balfácán.
2021. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
En is feladtam.mar 36 evesen. Most mar rohogve nezem, ahogy a velem hasonlo koruak szinte mind elvalnak.
2021. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

2 év után feladtad?Legalább 5,6 évig kell csinálni!!heti 2 pofonra leosztva az évi 104 *6 öszesen 624 elutasítás.Ennyit birnod kéne!

Utánna mondhatod,hogy elég volt.De 2 év?Az semmi!!

2021. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

8-as nem akarlak megbántani, de átlag esetben pár hét alatt találsz jópár nőt, amiből 1 jó lesz valameddig minimum, ha akarsz. Legalábbis a nőknél népszerű haverjaim esetén ez így van. Pillanatok alatt (értsd pl. egy este szórakozóhelyen) leakasztanak maguknak nőket a legfelső polcról.


Én is megpróbáltam ugyanezt, de mivel kurvа ronda vagyok így esélyetlen volt, hogy felső kategóriás nőm legyen, más meg nem kell, mint ahogy sokan mások is így vannak ezzel még. Na, félre ne érts, tudtam én ezt magamtól is előre, csak ugye nők mondják, hogy jaaaj nem a külső számít stb. így hát mondjuk úgy, megpróbáltam hinni a mesének.


Röviden, van az, hogy értelmetlen, akkor meg minek égesse le magát az ember évekig. Meg aztán ez nőknek is kellemetlen, hogy mindenféle alja nímandok odalépnek hozzájuk...

2021. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

9#

Nyáron jártam az öreggel dolgozni.Én voltam a segédmunkas.Azt mondta a fater,hogy:"Fiam , abból dolgozunk,amink van."

Ez olyankor merült fel,mikor xar anyagot vettek,vagy hiányzott valami.

Egyszerű a képlet.A haverjaidnak megvan az anyag,neked nincs.De te nem nezheted őket,hanem magadat.A sajad képességeidet kell maximálisan használni.

Lehet hogy nem lesznek azok általad említett csúcskategóriás nők,de lesznek.

A semmi nő sokkal rosszabb mindennél.

2021. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!