Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami baj lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet egy olyan nővel aki csinos, vonzó de 33 éves és még sosem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Már 2. randin vagyok túl egy ilyen nővel, nagyon vonzó, vékony csinos csók is volt de ami nekem furi hogy még sosem volt férfi az életében pedig már 33 éves (azt hiszem még szűz emiatt de ez nem biztos)
2021. máj. 29. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Vagy hazudik, vagy csak te gondolod azt, hogy jó nő. De igazából tök mindegy, a végeredmény számít neked úgy is, nem?
2021. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Korábban nem akart kapcsolatot, vagy a férfiak nem mernek kezdeményezni nála.
2021. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Lehet az iskolás barátok lekoptak, kapcsolati tőke nem alakult ki és magányosan tolta előre a szekeret a karrier útján. Vagy valamit elsunnyog... vagy magának való és senki nem bírta a személyiségét. Sok minden lehet.
2021. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát vagy ronda (de te azt mondod, szép), vagy kattant, vagy csak egyszerűen magasra helyezte a lécet mindig.
2021. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Jaja. Ez az a kor, amikor minden nő hirtelen szűzmáriává válik, hogy valami baleknak eladja magát értékes nőnek.
2021. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Ilyenkor akarnak komoly kapcsolatot ezért hazudnak mint a vízfolyás.

Túl vannak a hármason, swingeren. Minden hétvègén màs faszba ült, több faszt fogott mint kilincset.

Kell egy pancser aki elhiszi neki.

2021. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Nekem senki nem tetszett, akivel ismerkedni is modom lett volna. Aztan osszeallt, hogy holland, nemet fiuk tetszeni tudtak. Kulfoldre koltoztem, es kinyilt a vilag elottem.

Attol, hogy van kereslet, de nincs kinalat, mindegy, mennyire jol nez ki valaki.

2021. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

A kérdésre válaszolva: nem kizárt, hogy valami baj van vele. Lehetséges, hogy mélyen vallásos, vagy egyszerűen a nagy Őt váró romantikus idealista, aki csakis a leendő férjével hajlandó ágyba bújni (bónuszként kizárólag gyermeknemzés céljából). Netán valamilyen trauma (zaklatás, negatív tapasztalat) miatt szexuális averzió alakult ki nála, és fél/irtózik a testiségtől. Az is elképzelhető, hogy nagyon alacsony a libidója, szinte aszexuális (vagy teljesen az). Lehet, hogy kötődési problémái vannak, és előbb-utóbb saját maga szabotálja el az induló kapcsolatait. Az sincs kizárva, hogy igazából a saját neméhez vonzódik, csak még nem jött rá.

Természetesen az is lehet, hogy minden rendben van vele, csak valamiért így alakult az élete. Ahogy jobban megismerkedtek, megtudod a választ.

2021. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Miért kell, hogy baj legyen azzal, akinek másképp alakult az élete, mint az átlagnak?

23 és 31 éves korom között egyáltalán nem volt párkapcsolatom, és se aszexuális nem vagyok, se ronda.

Ennek a logikának a mentén 23 éves korom előtt, és 31 éves korom után rendben voltam, a kettő között meg nem?

Az ilyenkor miért nem fordul meg senki fejében, hogy esetleg a pasikkal volt vmi gond, akik próbálkoztak nála? Pont elég egy két komolyabb pofáraesés, hogy az ember akár évekre behúzza a kéziféket, de az sem kizárt, hogy egész egyszerűen nem találkozott olyannal, aki komolyan érdekelte volna.

2021. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Ennyire naiv nem lehetsz.
2021. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!