Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez kizáró ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez kizáró ok lenne társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

A randikon mikor kivesézzük a múltunkat, akkor mikor megemlítem hogy volt már fekete barátom onnantól megváltozik a randi partnereim viselkedése. Majdnem hogy menekülnek! Mit számít ez annyira? Egy barátnőm szerint az a baj, hogy ha kifogok egy önbizalomhiányos férfit , az azt hiheti hogy mivel volt fekete barátom, ezért nekem a nagy farok az elvárásom! Pedig erről szó sincs. Nem

Ezért volt ilyen kapcsolatom. Engem a férfi érdekel nem a farok mérete. Egy átlag 16-17 cm simán megfelelő. Inkább a diploma megléte a fontos. És a hasonló érdeklődési kör.


2021. máj. 30. 07:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%
Aki így gondolkozik az tényleg jobb ha máshova megy. Férfiként írom, nem ennek kellene lennie elsődleges szempontnak, bármely fél részéről.
2021. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem hogy befolyásolnia kéne bármit is.

De akkor mondjuk ne teregesd ki a szennyest, nem kell mindenről tudnia mindenkinek.

Nem kell elmondani és nincs gond

2021. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
68%
nem hinnem, hogy ez lenne a jellemzo, szerintem csak kifogtal par komplexusos rasszista gyokeret. mondjuk ez jo szuro, legalabb kihullik a selejt..
2021. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
75%
Átlag 16-17cm vicces vagy.
2021. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

1,2,3,


Koszi a normális válaszokat.

2021. máj. 30. 08:09
 6/61 anonim ***** válasza:
49%
Mert szerinted egy 16 centis óriási?
2021. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
90%
Eleve nem értem, hogy jön elő az egy randin, vagy ismerkedéskor, hogy fekete barátod volt? Én futok olyn nő elől aki az exeket ecsetelgetni nekem.
2021. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
96%
Miért kell kiteregetni a szennyest a randikon? Miért érzel egyaltalán késztetést arra, hogy elmondd, hogy fekete volt az egyik pasid?
2021. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
71%

"Engem a férfi érdekel nem a farok mérete. Egy átlag 16-17 cm simán megfelelő.":

Nem érzed, hogy ellentmondasz magadnak? Nem érdekel, de az igényt mégis bejelented...

2021. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
21%
Szerintetek miért mégis?Az ilyen nönek csak farönk méretű f*sz a jó mindegy milyen jelleme van az illetőnek.
2021. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!