Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/589 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk már, régen volt mindenki bányász meg gyári munkás, most már bezártak a bányák is, miről beszélsz? Komolyan egy 50 kilós nő fizikai ereje hiányzik szerinted egy építkezésről?

Művelt, tanult férfinek nem kell beérnie fizikai munkával, arról nem a nők tehetnek, hogy hülye vagy. A fizikai munkára amúgy, amivel neked be kell érned, milyen HR-es nők válogatnak? Honnan tudod, hogy a külső alapján válogatnak és nem végzettség és releváns tapasztalat alapján? Miért volt jobb, amikor férfiak válogattak nőket külső alapján?

Szóval szerinted aki bekerül egy multicéghez az csak azért kerül be, mert jóképű, a 10 éves mérnöki múltja és a két nyelvvizsgája ebben nem játszik szerepet?

Istenem, ez az oldal mióta van tele debilekkel?

2021. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/589 anonim ***** válasza:
86%

"Ezért volt jó a régi rendszer amiben volt a kommunizmus.


A nők nem tudtak dolgozni, ezért egyedül nem tudtak önállóak lenni."


Tudtak dolgozni, meg dolgoztak is akkor, csak a fejedben van némi zűr és tájékozatlanság ezzel a történelmi ténnyel kapcsolatban.


Amúgy rendkívül szimpatikus vagy ezzel a mentalitásoddal, miszerint az volt a jó, amikor a nőknek nem volt lehetősége dolgozni, ezért nem voltak képesek előteremteni a saját megélhetésükre valót, így csak keveseknek adatott meg, hogy testi-lelki vonzalom alapján házasodjanak és éljék le az életüket valaki mellett anyagi kényszer helyett a kiszolgáltatottságukból fakadóan.


Jó, hogy nem azzal jössz, hogy azok voltak az igazán szép idők, amikor nem tudtunk mamutra vadászni, és a férfiak nélkül könnyen éhen haltunk volna, vagy megfagytunk volna, ha nem marcangolt volna szét előtte egy kardfogú tigris.

2021. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/589 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjuk már ezt. Attól, hogy nem kell neki egy hozzád hasonló elmebeteg, még nem lelketlen. Te viszont az vagy, meg nárcisztikus pszichopata is. Kétségbe vonod mások érzelmei, bárkiét, aki szép és nem egy csóró pasival van. És persze azoknak a nőknek az érzelmeit is kétségbe vonod, aki egy csóró pasival van, mondván, biztosan nem kapott jobbat.
2021. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/589 A kérdező kommentje:

133:


"így csak keveseknek adatott meg, hogy testi-lelki vonzalom alapján házasodjanak"


Nem érdekel, hogy szimpatikus vagyok-e neked vagy sem.

Tudod a régi rendszerben, azok a nők, akiknek nagy melle volt és jó feneke, otthon nevelte a gyerekeket és várta haza a férfit.

És amikor a férfi beteg volt, a nő kitartott mellette.

Amikor a férfi ideges volt, a nő kitartott mellette.

Amikor a férfinek gondja volt , a nő kitartott mellette.

Pénz nélkül is férfi volt a férfi.


Te kis mártír. Nehogy azt mond nekem, hogy manapság a testi és lelki vonzalom alapján kívánnak házasodni a nők. Egy huszonéves nő előbb összeáll egy 60 éves férfival, ha annak teli a zsebe, mint a saját korosztályával, ha annak nincsen semmije.


134:


Ezekkel a jelzőkkel csak önmagadat minősíted.

Igen is lelketlen.

Kétségbe vonom azok érzelmeit sokszor valóban,

akik szépek és nem csóró pasival vannak.

Mert a rengeteg férfi közül miért pont abba szerelmes, akinek pénze van?

Persze, hát a szép nőknek könnyebb a szerelem azon férfi oldalán, ahol van mit keresni anyagilag. Így az érdekeket elrejtve, ilyen kapcsolatban nagyon jó hangoztatni a szerelmet, régen voltak NAGY ÁSZOK a retró szöveggel a nők.....Amikor is a kellemeset összekötötték a hasznossal.

2021. máj. 31. 20:12
 135/589 anonim ***** válasza:
100%

"A feminista világban sok férfinak kell csöndben maradnia, be kell érnie adott esetben rossz fizikai munkával."


Persze, hisz nap, mint látjuk, hogy a nők tömegével ott ülnek a jól fizetett informatikus, programozó, rendszergazda, gépészmérnök, villamosmérnök, ügyvéd, közjegyző, ügyész, bíró, orvos, állatorvos, bankár, stb. pozíciókban, kiszorítva szerencsétlen férfiakat, akiknek a nőuralom miatt esélyük sincs ezeknek a végzettségeknek a megszerzésére.


Sőt, a nők még az olyan rendkívül jól fizetett munkaköröket is lenyúlják előlük, mint az óvónő, pedagógus, gyógypedagógus, ápolónő, szociális gondozó.

2021. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/589 anonim ***** válasza:
100%

"Pénz nélkül is férfi volt a férfi."


Várjál, akkor ki tartotta el a pénz nélküli férfit, a gyerekeket és a nőt, aki otthon nevelte a gyerekeket (és akiknek nagy melle volt és jó feneke, mielőtt erről a fontos részletről megfeledkeznék)?

2021. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/589 anonim ***** válasza:
100%

"Te kis mártír."


Mitől lennék mártír? Egyetlen panasz nem hagyta el a számat, veled ellentétben.


Sokat tanultam, jelenleg is tanulok munka mellett évek óta, és tisztességesen dolgozom, így ha úgy hozná az élet, akkor nő létemre magam mellett még két másik embert simán el tudnék tartani normális életszínvonalon a jelenlegi keresetemből.


Ha valami nem olyan volt az életemben, ahogy szerettem volna, akkor azt néztem, hogy én mit tudok tenni azért, hogy jobb legyen, nem a "gonosz" férfikat meg a "gonosz" társadalmat hibáztattam a sorsom miatt, áldozatnak érezve magamat.

2021. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/589 A kérdező kommentje:

136: A pénz nélküli férfit átvitt értelemben kell érteni.

Úgy hogy ha nem volt több a kelleténél, akkor is megfelelt.

Annyit mindig megteremtett, amennyi kellett.


137:


Persze, te nőként könnyen vagy. Mert te alapvetően a kis fizetésed mellett is válogathatsz , ha jól nézel ki, akár okos vagy buta aggyal is simán. Más dolgod sincsen csak hogy válogassál, hogy éppen az adott korábbi vagy mostani fizetésednél fokozatosan esetleg többet keresel, az nem bír relevanciával, RÁD NÉZVE negatívan biztosan nem hat. Kereshetsz te a mostani keretednél 10-el, 20-al, 30-al többet vagy kevesebbet, akkor sem lesz gondod párkeresésé terén.


De kis csillag!

Egy férfinél más a helyzet.

Nála számít az, hogy mennyi idő alatt jut el arra a szintre, amikor is, már anyagilag kényelmes egy nőnek. És itt nem arról a kontextusról van szó, hogy bármit is számítana az, ha szépen lassan lépked felfele a ranglétrán. Majd ha fellépett! és feltud mutatni valamit, akkor utána beteszi a fenekét hozzá a szép nő.


És itt úgy gondolkodjál, hogy mire valaki jól menő ügyvéd vagy orvos lesz, azok hosszú évek, addig befektetett energia és idő is kell. És az a szomorú, hogy addig nem is szexelhet az ember.

Nem lehet azzal , akivel akar. stb...


Érted, felbírod azt fogni, hogy működik ez a mai női társadalom?

2021. máj. 31. 21:00
 139/589 anonim ***** válasza:
86%

#138

Én nem értem, hogy ez miért baj! Én Nőként, vagy olyan férfival vagyok együtt aki megfelel az igényeimnek, (igen, egzisztenciálisan is) vagy inkább nem vagyok senkivel. TE full ugyanezt teszed! Vagy szép nővel kezdesz, vagy senkivel.....és itt vered a nyálad azért, mert végre igazságos a mai társadalom! Végre a Nőknek is lehetőségük van eltartani magukat, es nem az az egyetlen valasztasuk, hogy egy hozzad hasonlo s*ggfejt szolgának eletük végéig feltétel nélkül. Tenyleg k*rva jó volt régen...NEKTEK!!!! F*SZIKNAK! Elhiszem, hogy hiányzik egy ingyen házicseléd...


Ha nem jön szamomra megfelelő férfi, abban az időben, én nem nyivákolok, hogy hol vannak a jópasikjóegzisztenciaval, hanem addig is kepzem magamat, nyelveket tanulok, sportolok, dolgozom, épitem a karrieremet.... Te ahelyett, h ugyanezt tennéd, itt sipákolsz, hogy neked a szép Nő az jár! Nyujtani persze nem tudsz semmit....Mit kéne szeretnem benned? Azt, hogy semmit nem értél el? Hogy házicselédet akarsz? Egyébként, tegyük fel, hogy összejön egy csinos, jól kereső, Nő, (én pl imadok, tengerparton nyaralni, wellneselni, utazgatni, izgalmas programokat csinálni) Tudnád fizetni a részedet?



Te is oda mész, ahol az érdekeid vannak! Ha lenne lelked, meglatnád, hogy milyen szép a postas Juli, milyen kedves a szociálismunkas Editke, dehát te lelketlen vagy! Odamész ahol az erdekeid vannak! Jobb beleülni a készbe mi?

2021. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/589 A kérdező kommentje:

139:


Hogy miért baj?! Hát elhiszem , hogy neked a jelenlegi állapot nem baj!

Látom nem fogod az adást. Ez marhára nem véletlen amúgy!

Ebből is látszik, hogy nincs benned meg a fő emberi tulajdonságok egyike: a megértés. Te csak magadat látod és ez mellett a női hatalmaddal nem vagy tekintettel másokra.


NEM full ugyanezt teszem. Nem igazságos a mai társadalom.

Én a női testet akarom,feltétel nélküli akaratnyilvánítással vagy egészséges értékrendekkel. Te a férfi testet nem akarod, hanem a saját testedet adod az egzisztenciáért, meg a nagy igényekért cserébe. A kettő között van különbség bőven. Ezt képtelen vagy felfogni.


Tudnám fizetni a részemet kis csillag.

Mondjuk a te programjaid szerintem nem az átlagfizetésű férfiak pénztárcájához vannak mérve.


Ha lenne lelked , akkor meglátnád, hogy nem minden a pénz és vannak azon kívül is emberi értékek. És nem csak az egzisztenciával rendelkező férfinek adnád a testedet, hanem olyannak, aki mellett nem fűződnek érdekeid.


"Jobb beleülni a készbe mi?"


Ilyet kérdezel tőlem?

Nem szégyenled magad?

Te és ti nők ültök bele a készbe.

Nem mi férfiak.

Nekünk nincs akkora szerencsénk , hogy az odaadásotokat csak úgy megtapasztaljuk.

Ahol ti vagytok, ott az sosem véletlen.

Mindig a pénz és az érdekek.

2021. máj. 31. 22:56
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!