Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/589 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan azt hiszed, hogy az orvosok és ügyvédek nem szexelnek 35 éves korukig? 😂😂


Az egyetemista fiúk legalább felének van párja, általában szintén egyetemista, szép lányok.


Attól, hogy te megkeseredett 35 (?) évesként szűz vagy, nem lesz mindenki az.

2021. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/589 anonim ***** válasza:
100%

"157:



Annyi ember közül a szép nő miért pont a pénzes pasival van?


Te talán miért azzal vagy, ha azzal vagy?


Vagy miért azzal voltál valaha is?


Talán azért, mert nem adod lejjebb?"


AZért b@zdmeg, mert a pénzes pasiba szeretett bele. Vagy azt gondolod, hogy elkéne utasítania, még ha szereti is, csak azért mert pénze van és ez nem fer a csórókkal szemben?

Sose volt pénzes párom, a mostani párom mellett is számológéppel járok bevásárolni. De nem érdekel, mert nem vagyok olyan mint aminek te hiszed a nőket.

2021. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/589 A kérdező kommentje:

161:


Nem vagyok 35 éves.:)

Amit leírtam, azt azért írtam le, mert ismerem a nagybetűs életet.


Amit leírtál az nem teljesen fedi a valóságot. Az egyetemista fiúk felének biztosan nincsen párja.


162:


Nem az a lényeg, hogy én minek hiszem a nőket.

A valóságot írtam le.

Ez nem képzelet.


"Azt gondolom -e , hogy elkéne-e utasítani, még ha szereti is, mert pénze van és ez nem fer a csóróval szemben? "


Válaszom: Nem! Itt nem ez a kérdés. Nem ebben a szakaszban járunk még...

Itt az a kérdés, hogy miért pont azzal akart megismerkedni, miért pont azzal találkozott a szép nő. A kezdetektől! hiszen annyi ember szeretné őt,. nem igaz? Ezeket a kérdéseket tedd fel magad és utána rájössz, hogy mennyire nem tudod megvédeni az igazadat.

2021. jún. 1. 10:58
 164/589 anonim ***** válasza:

Az igazat nem kell megvédeni, meg igazából engem tökre nem érdekel hogy te mit hiszel el vagy mit nem, mert nem engem mérgez a beteges gondolkodásod.

Lehet azt se tudta az ismerdekés elején, hogy van pénze, de ha tudta is, mennyivel rosszabb annál, hogy pénzes pasit keresett kifejezetten, mint az , hogy neked csak a szép nő jó? Semmivel sem.

2021. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/589 anonim ***** válasza:
100%

Na jó 😂😂


Amit te írsz, az igaz, mert te azt mondtad, mert ismered a NaGyBeTűS éLeTeT.


Amit én írok, az biztosan nem igaz.

Lényegében én járok/jártam egyetemre, és látom a saját szememmel, hogy a fiú szaktársaim közül mindenkinek van párja, meg a kampuszon is én látom, hogy úgy nagyjából a felüknek van párja.


De ez biztos nem igaz. Biztos csak képzelem. Mert hát csak az az igaz, amit te mondasz.

2021. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/589 A kérdező kommentje:

Miért beteges a gondolkodásom? Mert kifejtem a mai világ egyik legnagyobb problémáját? Ami ott kezdődik, hogy a testükből akarnak felemelkedni a nők és nem férfi a férfi pénz nélkül? Ez a bajod ugye?


Lehet azt sem tudta....

Hát persze, pont a szép nő, aki millió férfi között válogathat, megismerkedett és összejött pont egy olyan férfival, akinek van pénze.

És szereti is, azt a mindenit!


Azért ez elég érdekes egybeesés a mai világban. Nem gondolod?


Ez majdnem olyan, mintha azt mondanád, hogy az aranyásó nem tehet róla, hogy az aranyat megtalálta és megtartja, mert ő csak egy barlangban járt ahol nem az aranyat kereste, hanem a követ, ahova leülhet és pont az aranyat találta meg....:):): Vicces nem? Érdekes ez a világ , az tuti.

2021. jún. 1. 11:08
 167/589 anonim ***** válasza:
66%
nekem nincs bajom haver, az te vagy :D Nyugodtan folytathatod az agymenéseidet, ha jól esik, hogy rajtad szórakoznak az emberek, de nem értem miért jó ez neked.
2021. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/589 A kérdező kommentje:
Hát ezen maximum az szórakozik, aki egyetért, de mégis tudja, hogy sajnos ez egy elb5szott világ, amiről nem én tehetek, de legalább rávilágítunk a problémákra.
2021. jún. 1. 11:13
 169/589 anonim ***** válasza:
85%

"Hát persze, pont a szép nő, aki millió férfi között válogathat, megismerkedett és összejött pont egy olyan férfival, akinek van pénze.


És szereti is, azt a mindenit!"


Ja, utasitottam volna el az egyetemen (11 éve) életem szerelmét, mert gazdag csaladból jött, es mert nyaralasra koltottek annyit, mint én egy evben osszesen...és bizony, 11 éve megjátszom, hogy szeretem! 😂

2021. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/589 anonim ***** válasza:
100%

Te... - 🤨

az én kerdesemre még mindig nem válaszoltal!

Megismerkednel a barátnőmmel,? kb 120 kg, lehet picit több 160 cm magas....viszont nagyon kedves, jólelkü, aranyos lány, és hűseges tipus. Egy dohányboltban dolgozik.


Jaaaaaa! Nem? Mindjart gondoltam

Felszines vagy! Ha lenne lelked, latnád, hogy szép a lelke....leesne a gyűrű az ujjadról, ha nem oda mennél, ahol erdeked van az ismerkedesből?. A nem annyira csinos Nők tőled fel is fordulhatnak mi?

Velük senki nem törődik!


KOMOLYAN NEM ERZED A KETTŐSMÉRCÉT??????? KOMOLYAN NEM????

2021. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!