Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/589 A kérdező kommentje:

Hát ne gondoljátok, hogy igazat adok abba, hogy az általam leírtak ne felelnének meg a valóságnak.

állhat nektek feljebb olyan szövegekkel, hogy általánosítás stb.

Csak tudjátok az a helyzet, hogy itt nem egy-meg két ilyen nő van a társadalomban. És még azt sem lehet mondani, vagy írni, hogy az egyik nő ilyen és a másik meg olyan.

Itt van egy női kör, amin belül 1 millióbol 1 ha van olyan , aki nem a pénzt keresi.

Ez nem ad okot arra, hogy ne lehessen általánosítani.

majd ha minden második férfi mellett legalább lehet látni szép nőt,

pl: (akinek melle és feneke bőven van), akkor beszélhetünk arról, hogy kinek-miben van igaza.


A gond itt az, hogy a lapok már le vannak játszva az életben.

Nincs itt feltétel nélküli akaratnyilvánítás, szerelemre lehetőség stb.

Akinek vastag a pénztárcája, oda beteszi a fenekét a szép nő, akinél ez nincs, az nézelődjön vagy táltosodjon meg anyagilag.

Könyörtelenül megváltoztak a nők az elmúlt 30 évben.


Minden jó testi adottsággal rendelkező nő tudja, hogy minden egyedülálló, de még a nem egyedülálló férfinak is jól jönne a törődés, az hogy legyen egy olyan társ, mint ők. És ők ezzel tudatosan nem foglalkoznak.

Mert az ilyennel való foglalatoskodás normális emberi lelket kívánna meg alapvetően, ami a szép nőnek nincs.


A szép nőnek elég annyi, hogy kap ezer like-ot a facebookon, meg másik ezer ajánlatot vagy lehetőséget élőben.

Ő már a frusztrációból megél.

Saját magát már az is kielégíti, hogy korlátlan lehetőségei vannak.

Már nem is tekinti érdekesnek a férfiakat.

A beképzelt agy, rossz énképet vetít előre és már nem férfi a férfi pénz nélkül.

De a leszbikusoknak amúgy milyen frankó helyzete van.

Mert ott aztán egyik nő nem várja el a másiktól, hogy az fizesse az anyagi igényeket stb, nincsenek különböző elvárások.

Együtt fizetik a számlákat.

Összebújnak és elvannak. Milyen érdekes.


Ezt egy nő és férfi miért nem tudja megtenni?

Ezen kéne legondolkozni.

Hová fejlődött emberileg ez a társadalom.

Ti engem támadtok, mert leírom az igazságot, holott a legnagyobb

probléma az elkorcsosult emberi én.

És ez jelen van. Jelen az életben.

2021. jún. 1. 15:58
 222/589 anonim ***** válasza:
89%
Húú köszi a receptet, nagyon jól hangzik!! El is készítem a tejszínes változatát pennével :)
2021. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/589 anonim ***** válasza:
100%

207

A buta, de csinos Nő nálad is érvényesülni tud!

Ha választhatsz egy szép de buta,meg egy okos, de duci Nő között, te is a szépet választod!


Le se szarod te az erkölcsöt, neked az a bajod, hogy neked nem jut szép Nő!

2021. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/589 anonim ***** válasza:
89%

"Minden jó testi adottsággal rendelkező nő tudja, hogy minden egyedülálló, de még a nem egyedülálló férfinak is jól jönne a törődés, az hogy legyen egy olyan társ, mint ők. És ők ezzel tudatosan nem foglalkoznak."


Én kérek elnézést, amiert "tudatosan nem foglalkozom" olyan férfiakkal, és nem teszem szét a lábam olyan ferfiaknak akik nem felelnek meg az elvárásaimnak/nem tetszenek

.

Természetesen azért is elnézést kérek, hogy nem állok le nem egyedülló pasival, hiszen nekik torodés kell.....és vetem alá magamat szolgának egy magadfajta csődtömeg (csóró) luzer pasinak.


Tudod...neked a duciság/nem csinosság a kizáro ok, masnak meg a csóróság! Ugyanannyira felszines dolog.

2021. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/589 anonim ***** válasza:
85%

#222, szuper, egészségedre hozzá, remélem, Neked is ízleni fog 😊🤗

Arányokat annál annyira nem tudok, hogy miből-mennyit rakok, de ahhoz annyira nem is kell szerintem, mert tényleg nem egy bonyolult recept, a hústól függően szoktam egy vagy két doboz tejszínt adni hozzá, a fűszerezéshez meg én csak sót és borsot használok, de lehet, meg lehet még bolondítani valami mással is 😁 a tejszínbe általában már csak 1-2 csipetnyi sót, meg egy kis minimális borsot adok, de a húst azt gazdagabban meg szoktam szórni.

2021. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/589 anonim ***** válasza:
80%

"Az egyetemista fiúk felének biztosan nincsen párja."


Nálunk például minimum a 75%-uknak volt párja.


Amúgy ha körülnéznél, akkor láthatnád (és nyilván látod is), hogy nem csak jól menő ügyvédeknek és orvosoknak van párja, hanem "csóró" pályakezdő tanároktól a segédmunkásig a férfiak többségének.


Nyilván ne tudom, hogy nálad ki üti meg a szép nő mércéjét, de szerintem nagyon csinos felesége van az asztalos öcsémnek, az öntödében dolgozó ismerősömnek, az benzinkutas szomszédunknak, és még sorolhatnám sokáig.


Tavaly egy bokatöréses, szalagszakadásos balesetem után a beszélgettem a sráccal, aki gipszelte a lábamat. Max. 25-26 évesnek néztem, és büszkén újságolta, hogy pár hónapja született a második gyereke. Amíg a következő páciensre várt, mutatott fotókat a telefonjában az újszülött kislányáról meg a 3 éves kisfiáról, meg a feleségéről. Nagyon hálás volt, hogy adtam neki valamennyi hálapénzt, és mondta, hogy mennyire örül minden plusz pénznek, és rengeteget túlórázik, amikor csak tud, mert mióta a felesége otthon van a két picivel, nem éppen könnyű nekik megélni egy albérletben.


Szerinted ő mennyit kereshet egy ilyen melóval? Gondolod, hogy a pénzéért van vele a felesége?

2021. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/589 A kérdező kommentje:

219: !!!


Ha már a konkrét társkeresésnél tartunk.

Bátran kimerem jelenteni, hogy ezek a társkereső oldalak sz*rt sem érnek.

Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a mélyre látása a dolgoknak.

Hiszen ugyanazok az arcok vannak nők és férfiak közül is hosszútávon az ilyen oldalakon.

Ezt hallom, látom magam is.


A férfiak azzal a céllal mennek fel a társkereső oldalra, hogy globális keretek között szétnézve, megtalálják a számukra külsőleg-belsőleg megfelelő partnert. mert lehet, hogy a környezetükben ugyan pénzéhesek, meg magukat milliomosoknak tartogató egyedülálló , pénzéhes nők vannak, ugyanez igaz országos szinten, viszont elvétve az egész országot tekintve talán rá lehet találni olyan nőre, aki külsőleg is jó és reálisan gondolkozik.


De az a helyzet, hogy ilyenkor jön a buktató.

Amelyik nő szép, annak NINCS szüksége társkereső oldalra.

Mivel nincs szüksége, ezért részéről alapvetően komolytalan a hozzáállás.

Ettől függetlenül fent van, mert kíváncsi esetleg, hogy mit írnak neki a férfiak. Kíváncsi, ennyi. Nem azért megy fel oda, hogy átlagfizetésű embert találjon, mert olyat a környezetében sem lenne nehéz.


De ez fordítva is igaz, miszerint a gazdag, befolyásos férfi meg nem az itthon működő társkeresőkre regisztrál.

Arra nem fecsérli az időt, hogy írjon egy mondatot feleslegesen.

Így gyakorlatilag az egész rendszer egy magamutogató női rendszer, ami frusztráció kiélésére jó. Semmi másra a részükről.


Elmúlt az a kommunista életidőszak, 70-es, 80-as évek , amikor a nő ránézett egy férfira és a helyes kinézet miatt eldöntötte, hogy fekszik és feküdt is. vagy akár ideig -óráig összeállt.

Teli vannak gyűlölettel, rafináltak, lenézik a férfiakat.


Tehát ez a társkereső alkalmazás önmagában egy baromság ezen a szinten.

Fitness Ladynak nem a parom.hu-ra , meg nem a randivonalra, hanem az elittársra, meg a puncs-ra kellene regisztrálnia.

Amelyik nő nem tudja mit akar, annak meg sehova. Mert ebből is van rengeteg.


Itt ami releváns és működő életkörülmény:


- A főnökség lecumizása

- Beleülni a jóba egy ismert ember ölébe.


Egyik példa: Vezetőnek a kedvére tenni , neki szédelegni, kedveskedni, mert egy adott rendszerben ezáltal feljebb lehet lépni sokszor az igazán okos emberhez képest agyatlanul is.


Másik példa: (Nem munkahelyi, hanem civil életbeli)


Rátapadni a pénzes, egzisztenciával rendelkező férfira.


Ez egyik sem mi hozzánk átlagfizetésű emberekhez tartozik.

nekünk ebben nincs érdek, nincs érdek abban, hogy elkorcsosul ennyire valaki. És ámbár tudjuk , hogy működik a rendszer, ameddig idézőjelben senkik vagyunk a rendszerben, addig a nők is senkinek tekintenek.

Vagyis nem vesznek emberszámba.

Az udvarlás kilátástalan.

Az ismerkedés kilátástalan.

Leesik a csillag az égboltról, mire eljutunk odáig, hogy van egy működőképes kapcsolat, amiben van női odaadás, szex , megértés és összetartás.


Értem én magam is, hogy mit szeretne a szép nő és azt is, hogyan gondolkozik. De ami nincs, az nincs. És ennek igencsak megissza a levét a férfi társadalom. gyerekként ezt senki nem gondolta egyébként, hogy ilyen állapotok alakulnak ki.

Ha ezt előre tudja valaki, akkor gyerekkortól tanul és egy célba néz, mert tudja, hogy a céljait hatalomgyakorlás alatt és komoly tételek felmutatásával kaphatja meg eredményesen.

2021. jún. 1. 16:17
 228/589 anonim ***** válasza:
100%

"De a leszbikusoknak amúgy milyen frankó helyzete van.

Együtt fizetik a számlákat.

Ezt egy nő és férfi miért nem tudja megtenni?"

●Mi közösen fizetünk minden, de neki nyilván 3x annyi a fizetese mint nekem, mivel gyereknevelés mellett dolgozom és 6 oraban, igy csak a netto 400at tudom megkeresni, mert valakinek vele kell lennie ha beteg, orvoshoz kell vinni, valakinek el kell vinnie iskolaba oviba őket...a házimunkát is meg kell valakinek csinálni...

A legtöbb csaladban igy megy...nem az van, hogy a Nő magára költi az egesz fizeteset, a férj meg fizet mindent.



"Ti engem támadtok, mert leírom az igazságot, holott a legnagyobb

probléma az elkorcsosult emberi én."

● Senki nem értett veled egyet eddig! Igen, erkolcsosult a vilag, neked is csak a szép Nő a jó, a kedves duci, már nem...

2021. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/589 anonim ***** válasza:
100%
😪😪😪😪
2021. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/589 anonim ***** válasza:
100%

"Hát persze, pont a szép nő, aki millió férfi között válogathat, megismerkedett és összejött pont egy olyan férfival, akinek van pénze."


Nem tudom, hogy ez most neked jó hír vagy sem, de Magyarországon több, mint egy millió férfinek van pénze, tehát nem annyira nehéz ilyennel találkozni még akkor sem, ha egy nőnek ténylegesen azért nem egy millió férfivel van lehetősége megismerkedni és közülük választani.

2021. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!