Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/589 A kérdező kommentje:

A szavak rengetegében keresed a kifogásokat igazából.


A lényeg az, hogy például szexkapcsolatot is kellene tudnia találni minden helyes férfinek. Nem állandóan a kifogásokat, meg a mellébeszéléseket hallgatni. Tudod az a helyzet, hogy hiába próbáljátok ti nők nagyon értelmesnek mutatni magatoknak, semmi másról nem szól az egész, csak arról, hogy kivetítitek másokra azt, hogy anyagilag táltosodjon meg.


És ezt magyarázzátok meg diplomatikusan a gyerekszületési perspektívákkal stb. Az embert a biológia mozgatja. Ha nincs komoly kapcsolat, meg nincs gyerekszülés, meg nincs pénz, a dolgoknak akkor is működnie kellene szexualitás szintjén legalább. Amíg aranynak tekintitek azt, ami a lábatok között van, egyikőtök pénzéhesebb, mint a másik, egyikőtök nehezebb eset, mint a másik, addig nincs változás.


A saját fejetek után gondolkoztok.

ha nektek testi vágyaitok lennének , amit hosszútávon nem szereztetek meg, akkor érthető, hogy hiányérzetetekben máshogy állnátok az élethez. Ezt még mindig nem fogtátok fel. A sok mellé magyarázás helyett helyt kellene adni annak, amit az ember vagy emberek szeretnének. Ha valaki szexelni szeretne szép nővel, akkor tudnia kellene szexelni. Mert nem egészséges és lelkileg sem jó, ha nem tudja az ember megkapni, amit szeretne.


Ezt akárhogyan magyarázhatjátok, a hiány, az hiány.

Akárhogyan érvelhettek, a hiányt , azt élethelyzetek pótlásával lehet kiegészíteni.

Nem azzal, hogy szítjátok a vitát és megmagyarázzátok továbbra is fennállva, hogy milyen elképzeléseitek vannak.


Mert minden erről szól. A te utolsó bekezdésed is nyomokban.


Semmi probléma nem lenne ezzel, ha olyan élete lenne a magyaroknak, hogy az teljesíthető lenne. ALAPJÁBAN VÉVE. Itt pénze már főként annak van, aki bűnöz.

Mert ugyebár írtam pár lehetőséget, de egy ügyvédi vagy orvosi pályába való belekezdés sem biztosítja egyértelműen , hogy abból olyan egzisztenciát és pénzes életet tud felépíteni valaki, hogy azért már végre megérje széttenni a lábát a szép nőnek.


Számos ütközőpont kialakíthat.

Az orvosok és ügyvédek töredéke keres nagyon jól a többséghez képest.

nem mindenkinek esik le hálapénzként x millió .

Nem minden ügyvéd keres havonta milliókat.

Innentől kezdve azon elmélet is bukhat, hogy legalább x idő után a beképzelt szép nőnek tetszeni fog egy megteremtődött felállás.


A probléma továbbra is fen áll.

Nem csak a gazdagoknak kellene tudniuk belőlük részesülni.

Annak is lenne szüksége NŐRE, akinek nincs teli a zsebe.

És persze ez a kutyát nem érdekli.

2021. jún. 2. 10:17
 312/589 anonim ***** válasza:
66%
Jól látod, tényleg nem érdekli kutyát sem a nyomorod. Ez van, lehetnek a nők szívtelenek, hogy nem dobják oda magukat neked, de "sajnos" mi is gondolkodó, érző lények vagyunk így megválogatjuk, hogy kivel szexelünk és kivel nem. Ez van. Hisztizhetsz, vergődhetsz, sértegethetsz itt mindenkit, de a nap végén én és gondolom még sokan itt, hazamegyünk a párunkhoz és szeretetben élünk , míg neked csak a markod jut és szerintem már ő is kivan tőled.
2021. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/589 A kérdező kommentje:

Hát ha ezt nyomornak nevezed, azzal is azt igazolod, hogy egy elkorcsosult, beképzelt, nő vagy. Te nem gondolkodó , érző lény, hanem egy haszonleső, dőzsölni akaró, rosszindulatú ember, aki lenézi a férfiakat.

Ha férfiként a magadfajták irányába nem lenne pénzed, meg egzisztenciád, neked is a markod jutna. Majd lehetsz te még olyan helyzetbe, hogy sírni fogsz, és akkor képzelj el engem egy testbeni alakban, aki rajtad röhög.

2021. jún. 2. 10:40
 314/589 anonim ***** válasza:
85%
Nem drágám, én téged nézlek csak le, nem a férfiakat:)
2021. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/589 anonim ***** válasza:
85%

Halihó, képzeljétek, megírtam a vizsgát 😊

Nem volt azért olyan egyértelmű, mint amilyen egyszerű amúgy az anyag 😂 sokszor gondolkodni kellett a válaszokon, de persze voltak olyan kérdések is, amik teljesen egyértelműek voltak. Remélem azért, hogy ötös lesz 😅


Veletek mizu, történt tegnap óta valami érdekes? 😊

2021. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/589 A kérdező kommentje:

315:


Neked az számít férfinak , aki nem mondja meg milyen vagy, nem mondja meg a frankót, csak tejel , meg dőzsöltet. Tudom.

Gondolom sokat dolgozhatsz , hogyha minden áldott nap engem szórakoztatsz egy anonim oldalon, csak úgy kedvedre:). Beképzelt p..csa vagy.


Vagytok nagyon sokan itt, van közöttetek olyan is, aki rátelepedett egy agysebészre és abból húzott ki lóvékat a testéért cserébe. És ebből lett neki háza. Van olyan is közöttetek, aki rátelepedett egy idősebb férfire , akitől megörökölt egy házat. Ezek mint ti vagytok. Haszonleső, haszonelvű nők. Ilyenek mozognak közöttünk a társadalomban. Aztán még nektek áll feljebb mindenhol.

2021. jún. 2. 10:53
 317/589 anonim ***** válasza:
80%

Brühühü annyira meghat egy lúzer véleménye az interneten 😅 Neked áll feljebb, hogy nem dugunk veled, mi köszönjük szépen elvagyunk 🤷🏻‍♀️


#316


Gratulálok a vizsgádhoz, remélem meglesz az 5ös! :) Itt minden rendben, csak a szokásos jó nős gondok, kapom itt az ajánlatokat a jobbnál jobb pasiknál de hallod ahh csöves az összes, csak BMW-jük van pedig egy Tesla a minimum. Meg azt mondja menjünk le a Balatonra, minek nez engem?? Min Maldív szigetek! Ccc, ezért vagyok szép, hogy csak a Balatonig jussak el??

2021. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/589 A kérdező kommentje:

:) Boszorkány.


Elhiszem, hogy elvagytok. Más dolgotok sincsen, csak hogy válogassatok és annak tegyétek szét a lábatokat, akinek éppen akarjátok a sok lehetőség közül. Manapság a női teste aggyal, vagy agy nélkül is értékes. Nálunk férfiaknál az ész és a test mellett számos kritériumnak kell megfelelni.

2021. jún. 2. 11:19
 319/589 anonim ***** válasza:
Én csak saját magamnak szeretnék megfelelni 🤷🏻‍♀️
2021. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/589 A kérdező kommentje:
A testedet meg tartogatnak a felül leírt feltételeket kimerítő embereknek.
2021. jún. 2. 11:26
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!