Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/589 anonim ***** válasza:
85%

"egyszer ha tükörbe nézel , kérdezd is meg magadtól, hogy miért születtél le a földre."

● Biztosan nem azért, hogy teged szolgáljalak!

2021. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/589 anonim ***** válasza:
85%

●es biztosan nem azért, hogy a te testi vagyaidat kielegitsem!


Majd azét igen, akit ÉN annak érdemesre talallak.

2021. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/589 A kérdező kommentje:

Te tényleg pszichésen problémás vagy. A magyarázkodásaiddal főleg.


Igaz, nekem is fáj a lelkem a múltért és azért, amilyen jelent élünk az élet azon területein, ami nőkkel függ össze. De legalább nem olyan érdeket vagy álláspontot védek, amiről tudom, hogy a másik oldalnak van igaza. hanem olyat, amiben tudom, hogy változás kellene.

2021. jún. 2. 14:49
 334/589 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, neked nincs igazad. És a férfiak is így gondolják itt. Szóval ezt megszívtad.
2021. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/589 A kérdező kommentje:
Nem úgy van az.
2021. jún. 2. 14:54
 336/589 anonim ***** válasza:
86%

"De nem! Még annál is rosszabb. Okosabb, nagyravágyóbb és rosszabb ezáltal."


Okosabb? Ezzel sokadjára mondasz ellent saját magadnak, és nem is veszed észre. Nem emlékszel, hogy azt írtad, hogy a szép nő nem értelmes?


Most akkor okos, de nem értelmes? Ez neked nem ellentmondás?


Én történetesen emlékszem, mert én kérdeztem meg, hogy tényleg nem láttál-e még szép és értelmes nőt.


De aztán erre a kérdésre is elsunnyogtad a választ, mint jó pár másikra előtte.


"Nagyon rossz ajtón kopogtatsz , amikor ilyenekkel próbálsz megfogni."


Kár, hogy nem érzékeled, hogy nem megfogni próbállak, csak rávezetni arra, hogy teljesen természetes, hogy minden embert alapvetően a saját vágyai, motivációi, céljai mozgatnak.


Semmi baj azzal, hogy te nem az általam felsorolt példákban szereplő nőket akarod boldoggá tenni.


A gond azzal van, hogy te ezt természetesnek érzed, másokkal szemben viszont teljesen más elvárásokat támasztanál, mint magaddal szemben, ezért nem tudod elfogadni, hogy az általad kívánatosnak tartott nők ugyanígy a maguk boldogságát keresik, ugyanígy a saját vágyaik hajtják őket, és pont ugyanúgy joguk van a saját szempontjaik szerint társat választani, mint neked.


És a jelek szerint nem csak, hogy elfogadni esik nehezedre, de még logikailag sem látod át, hogy ez álszentség és kettős mérce a részedről.

2021. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/589 A kérdező kommentje:

337:


Az okosság meg az értelmesség a pénzéhséget tekintve két külön kategóriába választható. Világ életembe olyan nőket tapasztaltam magam körül, akik aranyásók voltak. Ez egy ördögi okosság, amikor az eszüket és a testüket egyszerre arra használják, hogy feljebb jussanak a ranglétrán. stb.


Ez nem kettős mérce.

És megint csak próbálsz megfogni.


Ha én álszent lennék, attól még ugyanúgy kritizálható, hogy miért vannak elkorcsosulva a szép nők.

Logikailag sem és emberileg sem elfogadható az, hogy a pénz alapján választanak partnert és teszik mindezt úgy, hogy lenéznek mindenki mást.


Azon pedig ne csodálkozzál, ha valaki ez miatt elmondja a véleményét.

Tudod általában a vélemények miatt is fellázadnak emberek.

Egymás nézetei miatt is.

Csak szimpla nézetek miatt is.

Amit a szép nő képvisel, az nem szimpla nézet, hanem annak okozataként milliók szenvednek magányban.

Millió férfinek nem jut tőlük odaadás.


te nőként ilyen különböző belinkeléseiddel és magyarázkodásoddal fogalmad sincsen halvány szinten sem arról, hogy mi folyik ebben a társadalomban.


A jogokról pedig annyit:

Valaki azzal élni is tud, valaki nem.

Már beszéltem neked a nemek közötti különbözőségekről.

Olvasd át újra és utána emberileg gondolkodj el a dolgokról.


Mert az hiányzik belőletek nőkböl.

Az odaadás, a lelkiség, az emberség.

Helyette csak jogokban próbáltok kapaszkodni.

Amit annak köszönhettek, hogy 1920-tól elindult az egyenjogúság.


Nesze neked férfitársadalom! Mintha a kisördögöt hallanám...

Már igazán átestünk a ló túloldalára.

Régen azért pusztult Atlantisz , mert felborult az egyensúly, a hatalommal már visszaéltek. Nem volt fenntartható az az állapot, amivel összefüggésben tartható lett volna a terület egyensúlya.


Ez az állapot, hogy estére a pénzes férfinak ott van a szép nő az ágyában, a nem pénzes férfinek pedig nélkülöznie kell, ez durva ! Ez nagyon durva.


Most ez még nem okoz pusztulást nyugi....

De az emberiségben érezhető az a dolog, ami ilyen irányvonalat vesz, mint vég kifejlett állapotot.

2021. jún. 2. 15:16
 338/589 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ha befejezitek a reagálást, előbb utóbb ő is leáll, így csak felesleges energiát fektettek bele ezekebe a hosszú válaszokba, semmi nem fog átmenni neki, mert ő mindent jobban tud mindenkinél.
2021. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/589 anonim ***** válasza:
85%
Jó, én is hagyom most már, de azért azt még áruld már el, hogy te csóróként hol tapasztalsz magad körül mindenhol aranyásókat?
2021. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/589 A kérdező kommentje:

339:


Most mi a te bajod igazából?

Nem mered beismerni, hogy igazam van?

2021. jún. 2. 15:29
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!