Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 25 éves koromig nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig nem találom meg a párom utána nehezebb lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert pl egy csomó régi sulis társam már házasodik, gyerekük van (bár szerintem ez korai még), félek hogy én meg egyedül fogok maradni, mert nem lesz egyedülálló családot akaró nő.
2021. máj. 30. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
ja
2021. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Aki 25 évesen házasodik meg gyereket vállal az hülye. Épp csak hogy elvégezted az egyetemet, még alig kerestél valami pénzt, de már egyből gyerekre akarod költeni...


Ha jól nézel ki nő mindig lesz elég akárhány éves is vagy.

2021. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmikor se könnyebb sokkal. Nézd meg akik nagyon fiatalon házasodtak/szültek. Az én ismerőseim közt talán egyet tudok mondani, aki együtt van azzal, akit elvett és akitől a gyerekei vannak, de állítólag ő is csak a gyerekek miatt. Mindenki más elvált, válik, sokadik férje van, tehát egyáltalán nem általános dolog az, hogy ha 20 évesen van valakid akkor azzal maradsz életed végéig.

29f

2021. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván! Az emberek közösségi élete akkor a legélénkebb, amikor még tanulnak, buliznak. A munkahelyen sokkal kevesebb az esélyed, a családos barátaid meg egyre kevésbé lesznek partnereid abban, hogy nagyobb társasági programokra hívjanak, vagy veled menjenek el valahová.
2021. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem. Nyugat-Európában a legtöbb nő 30 felett házasodik, a férfiak meg pláne. Itt Kelet-Európában szokás még azelőtt szülni, hogy megteremtetted volna hozzá az anyagi körülményeket. Ebből gondolom le tudod szűrni a tanulságot.
2021. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Sokkal nehezebb lesz
2021. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
igen, utána már a koporsót meg a sírhelyet kellene nézegetni.
2021. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen találtam meg a házastársam.
2021. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Remélem, hogy TE igen.


Mások nem, sőt! lakás, kocsi, fizu,...ezek könnyebbé teszik a randizást.

2021. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Férfiként szerintem nem, nőként talán igen. Legalábbis 22 évesen azt kapom sorra a 25-8 éves pasiktol megjegyzésként, hogy " már nem vagy ám annyira fiatal" ,vagy " hú jó öreg vagy azokhoz képest akikkel eddig randiztam" :D náluk fiatalabbak pedig szoba sem nagyon állnak velem mert elmúltam 20. el sem tudom képzelni mi lesz 25 évesen


Bár valószínűleg csak én nyúlok bele minden alkalommal

2021. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!