Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 25 éves koromig nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 éves koromig nem találom meg a párom utána nehezebb lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert pl egy csomó régi sulis társam már házasodik, gyerekük van (bár szerintem ez korai még), félek hogy én meg egyedül fogok maradni, mert nem lesz egyedülálló családot akaró nő.
2021. máj. 30. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
11: Ezek szóbeli bántalmazások, nem egészséges férfiak.
2021. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 én soha életemben nem hallottam ilyen megjegyzéseket, pedig 25 vagyok. Tegnap voltam szórakozóhelyen, konkrétan két 18 éves próbálkozott be nálam. Idősebbek is szoktak. A korom soha senkit nem érdekelt ilyen szempontból. Amíg egy nő jól néz ki és pozitív kisugárzása van, lehet 18 vagy 50 éves, akkor is tetszeni fog sok férfinak.
2021. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24 vagyok, most egy 20 éves sráccal ismerkedem... 30 alatt nem is szeretnék szülni, bőven ráérek még bármire is, és ezt a pasik is tudják. Nem hiszem, ha betöltöm a 25-t hirtelen elvágták az ismerkedési lehetőségeket. Egyébként 22-nek szoktak nézni, szóval annyira fiatalos sem vagyok.
2021. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem az a lényeg ebben a korban hogy a nagy Ővel vagy-e már, hanem hogy folyamatos(5 éve legalább) szerelmi és nemi életed legyen! A nagy Ő meg jön magától.
2021. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!