Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan oldal, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan oldal, ahol fizetős lányok igénybevételéhez adnak gyakorlati tanácsokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már szűz, de fizetős lánynál még nem voltam. Mindig arra vágytam, hogy egy barátnőm legyen, aki igazán szeret. A második öngyilkossági kísérletem és a covid óta átértékeltem az életemet és azt gondoltam, hogy nekem fokozott mértékben szükségem van testi érintésekre, ölelésekre és csókokra. Olyasmikre, amiket a lányok az első randin nem adnak meg a férfiaknak, nekem meg még egy első randit is nagyon nehéz összehozni bárkivel is.


Sokszor hallom, hogy a fizetős lányok csak úgy "lerendezik" a férfiakat. Igazából nem is a pénzt sajnálom, de egy ilyen mentalitású lánynak fizethetnék én bármennyit, akkor se nyújtana többet.


A pszichológus sem tud segíteni, teljesen kilátástalannak érzem a helyzetemet.



2021. jún. 3. 04:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha hasznos vagy és nem hátráltatsz hanem tényleg segítesz másokat és haladsz akkor bármelyiken. Vöröskereszt oldalán tudsz jelentkezni.

[link]

2021. jún. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valami figyelemelterelő dolgot kellene keresned, amiben lelkileg megerősödsz. Bele kellene vetned magad új, - nem aberrált-dolgokba, melyekről kicsit úgy vélekedsz, hogy nem fog menni, vagyis nagy kihívás számodra. Kondícionáld a gondolkodásod, hogy de megy, ha el sem hiszed, akkor is. Aztán lehet, ha kitartó vagy, akkor egy idő után magabiztosabbnak, hasznosabbnak érzed majd magad.
2021. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

én is hasonló vagyok elég előnytelen külsővel félénkséggel stb.

szintén prostin gondolkodom mert eléggé feladtam hogy barátnőm legyen.

ha meg még is lesz akkor annak nyilván örülök és néha próbálkozom majd társkeresőkön ennek eléréséhez. Viszont nem sok esélyt látok rá.

Készülj fel pl semmi natúr,óvszert jól használd ha lehet akkor boxerben menj

2021. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A prostizás helyre tenné egy kicsit az önbizalmadat és a szexualitásodat, amelyik - gondolom - romokban hever!

Jól válassz nőt! Fentebb írták, hogy ne túl fiatalt, mert azok nem lelkiznek veled!

De egy picit idősebb már megért, és örül ha nem csak kettyinteni, hanem simogatni kell!

És köztük is van lelki sérült, akik nagyon megértőek! Csak rendesen beszélj velük, tekintsd üzleti partnerednek, és add meg a tiszteletet nekik! Meghálálják!!!

2021. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!