Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiznál olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan pasival, aki több, mint a fél fizetését a gyerekére költi?

Figyelt kérdés

A gyerek anyja szerintem lehúzza és egyre kevésbé szimpi a pasi, mert hagyja magát. Olyanokat mondott a nő, hogyha “szeretnéd, hogy négy éves kora előtt nálad aludjon, magasabb gyerektartást kérek”.. meg most kitalálta, hogy menjen magánintézménybe, mert a kisgyereknek az lesz a legjobb.


Ezzel semmi bajom nem lenne, ki ne akarnà a legjobbat a gyerekének, csakhogy ő nem dolgozik és a szüleivel él.


Most kifizet a pasi majd 200ezret havonta, plusz ajándékok(amiben mondjuk normál keretet tart, 5-10-20 ezres cucc alkalmakra)és mindig azt mondja nekem, hogyha kérdezem mit gondol, hogy “a Barbi mondta” És mindennel ez van, a volt nő szerint ez nem jó, ő meg nem áll ki azèrt, amit akarna(gyerekkel naponta telefonàlni, videócsetelni pl), mert hát “a Barbi szerint nem jó”


Így még csak kicsit lenne balek benyomásom, de mikor rájöttem hogy neki tényleg alig van, olyan szinten hagyja magát lehúzni, na akkor elment a kedvem..vagy inkább azért, mert másra hárítja a felelősséget? Nem tudom..


Ti mit gondoltok?



2021. jún. 3. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Írom ezt úgy, hogy én is anya vagyok és most már együtt neveljük az előző kapcsolatból született gyerekeinket.
2021. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Gyerektartásként a fizetése 50% a járhat azt hiszem
2021. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Lássuk csak, mittudunk a pasasról:

-nem tudja eltartani magát,

-nem vált el -csak papíron- az előző feleségétől,

-nem vállalja a felelőssége, hárít.

Nos, kérdés-e még a kérdésed?

2021. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felejtős a pasi.
2021. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem. Nem azért mert sokat költ a gyerekre hanem mert dróton rángatja egy másik nő.
2021. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem a pasi él a szüleivel, hanem a nő. A pasi dolgozik és éppen hogy el tudja magát tartani. A nő nem dolgozik, a gyerek 4 éves lesz, "könnyű" csendes sírós kissrác, szóval nem is az van, hogy nagyon nehéz lenne vele.


Igen, nem tudom, hogy az a bajom e, hogy a másik nő dirigál ő meg nem áll ki magáért, vagy hogy istenként kezeli, akivel folyton egyetért vagy az, hogy még pénzügyekben is ilyen kihasználható, vagy esetleg az, hogy nem is töri magát jobban, hogy a gyerekét nevelje.. Nem tudom, de zavar ez a helyzet.

2021. jún. 3. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam hasonlo a helyzet

A pasim kozosen neveli a gyerekeit a volt asszonnyal - 1 het itt 1 het ott

Viszont az anyagiakban nem osztoznak!! Mindent a pasim perkal; egyetemtol kezdve shoppingolasig...a no meg csak elvan..

En is ketelkedem a kapcsokatunk jovojeben...mar csa azert is, mert folyton felhuzom magam emiatt..

2021. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez meg rosszabb lehet utolsó, sajnálom
2021. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még rosszabb? Az a pasi legalább 1 hetet tölt a gyerekével minden második héten. A pasi, akiről szó van, akarna többet lenni a gyerekkel, de a nő nem hagyja, heti egyszer találkoznak 3-4 órára úgy, hogy még csak nem is kettesben vannak, hanem nagyival vagy az exszel..


Bár lenne jobb apa, mert így, hogy hagyja magát lerázni, olyan érzésem van, hogy annyira nem fontos neki a gyerek, vagy sokkal fontosabb a gyerekénél a volt nő szabályai..Másrészt meg fizet egy csomót, szóval csak érdekli, de ha érdekelné harcolna érte, nem? Olyan mintha csak a nő kedvére akarna tenni, ha pénz kell pénzt ad, ha le kell mondani a láthatásokról, akkor lemond..


Áh..Bár kiállna magáért a gyereke érdekében..

2021. jún. 3. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!