Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolkodtok néha azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtok néha azon, hogy mi lehet azokkal a nőkkel akik 5-10 éve "szenvednek" egyedül mert kizárólag a legeslegjobb top tuti álomherceg pasira várnak?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet esetleg személyesen is?
2021. jún. 3. 16:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
77%
Nem!
2021. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%
Hány kérdést fogsz ma még kiírni a nőkről?
2021. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Első a héten
2021. jún. 3. 16:16
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 évig "szenvedtem" egyedül, miközben kettő sikertelen kapcsolatom volt. Az első 3 hónapig tartott, majd szó és betű nélkül egy szép napon eltűnt. A másik 1,5 év volt bruttó, nettó kb 9hónap, mivel állandóan besértődött, összevesztünk eltűnt, visszajött, szívatott, majd kiderült, neten keresi élete szerelmét hátralévő életére.


Na így telt a 6 év. Közben rengeteg jelentkező, aki szexre ajánlkozott vagy elvileg nem, aztán hamar kiderült, hogy de.


Aztán jött Ő. Nekem ő az Álomherceg, bár nincs lova:) nekem tökéletes. 2 gyerekes elvált 42 éves, hasonlóan gondolkodunk, hasonló az anyagi színvonalunk. 2 éve élünk boldogan.

2021. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
34%
2021. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
10%
Igazából nem olyan rossz nekik, csak sajnáltatják magukat. Szexelni bármikor tudnak és MINŐSÉGI együttlétről van szó, nem a fizetős lányok által nyújtott undorító, megalázó férfikihasználó aktusról. Ugyanis van egy nagyon fontos dolog: a jelentkező férfi őszintén kívánja őket, hiszen semmi érdeke nem fűződik hozzá, nem úgy mint a fizetős lány, aki fizetség nélkül nem lenne veled.
2021. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon minőségi, hogy két perc alatt beleürít valami kiéhezett suttyó.
2021. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Szexelni bármikor. De hol van az a herceghez..? Én nem egy darab hús vagyok. A szex önmagában baromi kevés.
2021. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
86%
Semmi közöm mások magánéletéhez. És neked sincs, kérdező.
2021. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
25%
#7: Rosszakat fogtál ki eddig.
2021. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!