Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Selejtes lottyadt testtel mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtes lottyadt testtel mi értelme próbálkozni az ismerkedéssel főleg idősebb korban ?

Figyelt kérdés
182 cm magas vagyok csak , puhány testű. Tudom el lehet menni edzeni de 38 évesen elég viccesen nézne ki, a kigyúrt állatok között bohockodni. És ha edzek is, mindenfelé csak a fiatal izmos 190+ bikák látni az utcán, tízmilliós sportautókba. Ilyennek szembe senkinek nincs esélye. Akkor miért szerencsétlenkedik a sok nyomorult csóró dagadt fickó a társkeresőn, mikor pontosan látja hogy az életbe nem jelölte vissza egy kicsit is jó nő se...

2021. jún. 3. 17:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Jesszus, megint egy agyatlan incel!

Edzőteremben sem érdekel senkit a formád, mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti, baromira nem néz onnan ki senki; ha kövér vagy, akkor elég kevesebbet enned, nem feltétlenül kell kigyúrnod magad. Ráadásul a fiatal sportautósoknak soha nem leszel versenytársa, de nem is kell, mert baromira más a célközönség.

2021. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom el lehet menni edzeni de 38 évesen elég viccesen nézne ki, a kigyúrt állatok között bohockodni. És ha edzek is, mindenfelé csak a fiatal izmos 190+ bikák látni az utcán, tízmilliós sportautókba. Ilyennek szembe senkinek nincs esélye. "


Kifogás, kifogás, blaa, blaa, nyeee, nyeee, brühühü, sajnáljatok, brühühü... Stop it és irány a kondi!

.

.

.

.

Ott vagy már?

2021. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
A magasságod tökéletes, a külsőd meg olyan amilyen, a korodbelieké sem jobb.
2021. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#1 honnan tudod hogy nekem ki lenne a célcsoport ?

Öreg dagadt elhagyott lelakott nőket így is találok. Azért nem kell edzeni meg fogyni. Csak az ilyen nőkre nincs ember akinek gusztusa lenne

2021. jún. 3. 17:19
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra lennék kiváncsi hol élsz ahol csak kigyúrt bikákat látsz az utcán luxusautókban? Mert ez még csak Budapest se lehet. Talán Beverly Hills?
2021. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

A 182 cm tökéletes férfimagasság, a 38 év meg a legszebb kor egy férfi esetében. Edzeni nemcsak konditeremben lehet, hanem otthon is.


Ne nyafogj, ha nőt akarsz, kezdj el tenni érte!

2021. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

#4-es "Öreg dagadt elhagyott lelakott" férfi vagy!

"Csak az ilyen" FÉRFIAKRA "nincs ember akinek gusztusa lenne."

Téged idéztelek; 38 éves vagy, ennél több agyadnak kellene lennie, ez 18 évesen is szánalmas lenne!

2021. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
4: ja, hát ha ekkora az igény, akkor vagy az izmod, vagy a pénztárcád (vagy a f... d) legyen vastag!
2021. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
#6 nyilván azért bukik minden nő az 190 magas 30-35 éves szolis luxusban elő kigyúrt tenyész bikákra...
2021. jún. 3. 17:34
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ló..faszt látni mindenfelé a 190cm-es bikákat, átlag srác egy suzukiban, mellette a barátnője, én ilyeneket látok inkább.
2021. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!