Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan furi ha egy 36...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan furi ha egy 36 éves férfi nem akar párt?

Figyelt kérdés

Ma kérdezték a kollégáim hogy udvarlok e, hol ismerkedem? Erre mondtam hogy én sehogy, Isten őriz hogy barátnőm legyen, egyedül a legjobb és ezt már 5 éve élvezem...


Erre mindenki nem akarta elhinni hogy ez komoly stb...


2021. jún. 3. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nem baj. Bár lehet, hogy a kollégáid ezért homokosnak néznek majd.
2021. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem! De ilyenkor mindig megkerdezem az illetőtől, hogy HA lenne olyan, akivel jó, akivel igazán jó, akkor se akarnal e part...es altalaban azt szoktak erre valaszolni, hogy de igen, akkor jo lenne
2021. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a "furi" szó "furi", egy felnőtt férfi(?) használatában.
2021. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Mióta korhoz kötött a személyes szótár?
2021. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
3# egyetértek.
2021. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek egy jóképű 36 éves srácot. Nincs senkije látszólag. Valójában van egy titkos kapcsolata 10 éve. Egy pasival. Nem mondta senki, csak rájöttem. Nagyon jó pasi.
2021. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek csámcsogni mások magánéletén - ez is ilyen dolog. Témát meg találnak hozzá. Felvesz egy nő egy rövidebb szoknyát - "biztos k.rva, csalja a férjét", nincs csajod - "biztos meleg" stb. NE foglalkozz velük, a te életed. Adsz nekik egy adekvát választ, hogy te így érzed jól magad és nem mész bele a részletekbe, pont. Nem rájuk tartozik.
2021. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem fura. Persze, van sok ember, aki szerint "az ember társas lény", és ezt csőlátásúan úgy értelmezik, hogy "aki nem akar párkapcsolatot, az nem komplett"... pedig nem mindenkit ugyanaz elégít ki, nem mindenki alkalmas párkapcsolatra... és ameddig másnak nem árt, addig nem tökmindegy, hogy éli az életét?
2021. jún. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"az ember társas lény", való igaz, de szerintem ezt nem csak párkapcsolatokon keresztül lehet kiélvezni. Szóval ha az ember társas lény, abból sokak szerint miért az következik, hogy párkapcsolatban kell ezért élnie? Ezen kívül nem lehet valaki társaságban?


A kérdésre válaszolva, számomra nem lenne furcsa. A legtöbb embernek az, mert ami eltér az átlagtól arra már rossz dologknét tekintenek. Főleg ebben az országban.

Én 26 évesen vagyok úgy, hogy nem szeretnék senkit magam mellé. Pontosabban jó lenne, de inkább tudatosan maradok "egyedül" nem szeretném senki másra kivetíteni a rengeteg problémám, lelki sérülésem. Olyan szintű gátlásosságom és komplexusaim vannak, hogy normális nőnek nem lenne türelme hozzám és miért is legyen? Bármikor találhat magának egy átlagos, normális csaj hasonló, "problémamentes" srácot.

2021. jún. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9: én is így értettem... hogy csőlátásúan értelmezik.
2021. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!