Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak az a gondjuk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak az a gondjuk hogy nem találnak normális fiút nekem meg az hogy normális lányt nem találok akivel lehetne tervezni.(?)

Figyelt kérdés

Miért nem találnak egymásra az ilyenek?

Én csak ilyen felszínes, komoly kapcsolatot nem akaró lányokat talátam sajnos eddig. Pedig mit nem adnék egy normális nőért, még igazán szerelmes sem voltam úgy hogy viszonozták volna.


25F


2021. jún. 3. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nehéz találni normalis pasit.
2021. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Az a gond, hogy a korodbeli huszonéves lányok hatalmas többsége legfeljebb csak a retorika szintjén akar "normális" fiút magának. A "normális" fiúk túl unalmasak és kiszámíthatók, így nemigen keltenek erős vonzalmat egy olyan fiatal nőben, aki izgalomra, kiszámíthatatlanságra és hódításra vágyik. Általános gond a fiatal nők párválasztásában, hogy a többségük férfiideálja, akitől megremeg a lábuk, épp nem az a megbízható, kiszámítható típus, akire biztos jövőt lehet építeni, hanem sokkal inkább a vagány, sármos nőcsábász. Ez a fő oka annak, hogy annyi a válás.


De azért tudok megnyugtatót is mondani: a 30 fölötti nők körében egyre többet fogsz találni, aki saját kárán tanulva rájött, hogy józan ésszel kell párt keresni, nem ösztönökkel.

2021. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

#2

Szerintem 30 felett is egyre kevesebb van. Hisznek a csodában, a mesében és eszik a nekem jár maszlagot. Társkereső idősebb kollégáimon látom, hogy ahogy halad egyre előre a korban az ember, évről évre nehezebb. Aki kompromisszumra képes, racionális értékrenddel rendelkezik 30-33ra elkel.

2021. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes... pedig ez pont fordítva szokott lenni. A nők többsége komoly kapcsolatot keres nem pedig alkalmi digidugit. Ismerkedj tovább ahogy eddig és keresd azokat akikkel klappolnak kölcsönösen a dolgok (megjegyzés: itt egy nő sem fog rádírni, hogy óóóó végre egy rendes fiú aki komoly kapcsolatot akar - a szerelemhez, szimpátiához ennél sokkal több kell).
2021. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Én ronda faszi vagyok, 38 éves, de haverjaimnak köszönhetően sok szép nő között mozogtam (amíg emberek közé jártam, már leszoktam róla). Elmondhatom, hogy az ismerettségi körömbe tartozó nők jelentős részének nem nagyon volt fix hapsija, amíg még követtem a fejleményeket náluk és ahogy nézem most sincs.


Ahogy egyre jobban néz ki a csaj egyre inkább így van ez. Mondhatnánk, hogy mert mindenki fél próbálkozni náluk (már kimondani is röhejes), de nem. Elég sokan próbálkoznak náluk és mindig volt/van, aki dugja őket (valakit többen is). Azt nem jelentém ki, hogy senki se jó nekik, inkább csak mindig jön egy jobb.


Szóval az én szűk körömben azt látom, hogy nem változik semmi 30 felett sem. Ha a csaj még mindig jól néz ki, ennek megfelelően is viselkedik.

2021. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
#5 bocs, de ez egy tipikus utáljuk a csinos nőket frusztrált sztereotípia. Attól hogy egy nő csinos még lehet megbízható, hűséges, odaadó partner. NEM a külsőtől függ. Ismerek több átlagos megjelenésű nőt amelyik nagyobb fogyasztó a pasik terén mint 10 csinos nő együttvéve, meg rengeteg csinos nőt akinek esze ágában sem lenne megcsalnia a férjét hiába próbálkozik be nála naponta tucatnyi pasi.
2021. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
A nők azért nem találnak normális férfit, mert nem is keresnek. Ha egy kedves, udvarias, jó fej férfi próbálkozik náluk, élből elutasítják.
2021. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd mindjart jonnek a nok es leluzerezik az osszes pasast.


Nem vagyok ronda, normalis ertekeim vannak de az elmult 10 evben egy kezemen megszamolom, hanyszor ereztem azt, hogy "na, ez a leanyzo az, akivel tervezhetek"


Par eve meg egesz normalis volt a tarskereses. Kapcsolatom nem, de randik voltak. Ma csak a hibak keresese, agresszio, a "nekem nem jo senki", masnap talal egy jobb pasit es sorolhatnam.


Ahogy idosodom, egyre kevesebb turelmem van mar a dologhoz. Nem erzesek, hanem elvarasok es egyfajta teljesites alapjan megy az egesz. Egyre kevesbe erzem, hogy ebben reszt akarnek venni, stresszes es demoralozalo

2021. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

#8

Nem nézel ki elég jól. Ez van. Próbálkozz rondáknál. Bár félre fog kúrni az is. Ilyen a női természet, ha eluralkodik rajtuk a vágy nincs visszaút.

2021. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
#9: Hiába próbálkozik valaki a nem túl szép nőknél, ők sem fogadnak el egy unalmas, kiszámítható, "normális" férfit. Bennük sem kelt vonzalmat egy ilyen társjelölt. Minden nő lazulni, elcsábulni akar; s aki nem tud a randikon lazaságot, könnyed bolondozást produkálni, aki sótlan, az a feje tetejére is állhat és akármilyen kedves is lehet, legfeljebb pár találkozás után ejtve lesz. A nők inkább egyedül maradnak, minthogy egy ilyen férfival összejöjjenek. Én próbálkoztam társkeresőn, s egyértelműen ez a tapasztalatom. Volt, amikor egyenesen a szemembe is mondták, hogy túl komoly, túl intellektuális vagyok. De én nem vagyok színész, hogy másmilyennek állítsam be magam, mint aki vagyok; s egyébként sem lehet egy életen át színészkedni.
2021. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!