Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korukra diliznek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korukra diliznek be a nőknél sikertelen férfiak?

Figyelt kérdés
Általában mikor jön el az a pont amikor agresszívak lesznek?
2021. jún. 5. 12:32
A kérdező szavazást indított:
23 évnél
25
28
30
35
40
15 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Saját példám: sose diliztem be. 30 körül volt egy időszakom, amikor nagyon szerettem volna. Mivel csak a top nők tetszettek, ezért természetesen nem lett. 33 körül megpróbáltam poénból pár ronda nőnél. Egyből lehetett volna.

Akkor inkább elengedtem ezt az egészet... Azóta sokkal jobb. Úgyhogy inkább azt kellett volna kérdezni, mikor gyógyulsz ki ebből :).

2021. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Élvezed, ha egy ilyen szavazást kiírhatsz? Remélem boldoggá tesz.
2021. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Alkati kérdés, van, aki nem agresszióban éli ki, hanem ontja magából a kérdéseket, hátha valaki ráír és ismerkedni kezd vele. Van, aki elméleteket gyárt és mindent meg akar magyarázni, más szépen csendben szenved majd öngyilkos lesz búcsúlevél nélkül.


De az agresszió kivetülése se azt jelenti, mint az USA-ban, hogy lövöldöz a tömegbe vagy belehajt autóval a járókelők közé, főleg, mivel itt még szabad fegyvertartás sincs.


Jelentheti azt, hogy, hogy simán mutogatós bácsi lesz belőle vagy jól ráüvölt a 6573. leszólított lányra, esetleg leköpi, az meg nem tudja, hogy miért kapta, mert még csak nem is ő volt a legbunkóbb, csak a srácnál épp annál a leszólításnál telt be a pohár.


Én a legnagyobb problémát abban látom, hogy a két nem képtelen az érdemi kommunikációra egymással, mindkettő a másikat szidja a sikertelenségéért és a valóságból kiragadott példákkal dobálóznak, amiben féligazságok vannak, de attól még ugyanúgy van sok kapcsolatra vágyó szingli férfi és szingli nő is.

2021. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Aki fojamatosan ezen gondolkodik az bizony próbálkozik is és próbál változtatni hogy megfeleljen,hogy jobb ember legyen,megfelelni önmagának. Aki viszont valóban agresszív gonosz lesz a nőkkel vagy éppen agresszívak azok nem igazán tesznek semmit annak érdekében hogy megváltozanak,azt gondolják hogy majd lesz valami valamikor majd,ők saját maguk ellenségei.De szerintem ez nem korhoz kötött.
2021. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.


ok: A kérdés provokatív.

2021. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Az inceleknél csak az incel-shamer a nagyobb vesztes!
2021. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#2


Miért élvezném ezt? Rólam is szól. 23 évesen eddig csak elutasításokat kaptam. Kezdek feszült és depressziós lenni. Már durva voltam a bolti eladóval is. Kicsit aggaszt mi lesz pár év múlva ha marad minden a jelenlegi a nők terén.

2021. jún. 5. 12:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen nem diliztem be. igaz én furcsa fajta vagyok, mert én úgy vagyok sikertelen, hogy nem is akartam soha barátnőt, amolyan született MGTOW.
2021. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

#7: Az a probléma ezzel, hogy igazából míg egy butább ember inkább cselekszik és nem gondolja végig, addig egy magas IQ-val rendelkező előbb-utóbb eljut egy olyan filozófiai dilemmába, hogy bár látja előre, mi lesz a folyamat vége néhány év után, megtehetné, mint demencia jeleit önmagán felfedező professzor, hogy végrendelkezik és mindent elrendez előre, az incel esetében mondjuk szakembert megkereshetne és bizonyos intézménybe kérhetné, hogy zárják be. Ezzel két probléma van.


Az egyik, a filozófiai probléma, miszerint miért legyen kegyes valaki, akinek NINCS VESZTENIVALÓJA egy olyan társadalomhoz, amely KITASZÍTOTTA, KIKÖZÖSÍTETTE?. Az ilyen ember képes a legnagyobb pusztításra a világon, ugyanis ez az önmagát felemésztő, öncélú pusztítás vágya. Még a legtöbb agresszió valami cél érdekében történik, az ilyen a színtiszta bosszúból, amikor a láthatatlan ellenségen akar valaki bosszút állni és ha kellően magas pozícióban van, akkor elindít akár egy harmadik világháborút, majd Patrick Bateman vigyorral hátradől a karosszékben és recskázik még egy utolsót.


Majd a túlélők (ha lesznek) később filozofálhatnak rajta, hogy ha Hitlert annak idején felvették volna festőnek, akkor mennyivel másabb lenne a történelem, illetve ha Incel Vincével ismerkedett volna AKÁR EGYETLEN NŐ IS, aki képes lett volna őszinte vonzalmat érezni iránta, akkor ez is másképp alakul.


Kérdezd meg az ámokfutók által elpusztított emberek hozzátartozóit, hogy mi a véleményük erről a dologról. Megváltozott-e mióta nem kaphatják vissza azt, akit a legjobban szerettek.


A másik pedig Magyarországon tipikus probléma, hogy ha nem folyik vér, akkor a rendőrség sem tesz semmit, az illetékes szakembergárda (pszichiáterek, pszichológusok) meg főleg nem.


Ha lenne egy barátságos, elfogadó környezet, akkor én vonulnék be önként egy elmegyógyintézetbe. Pedig nekem nincsenek pusztító késztetéseim, egyszerűen annyira magányos vagyok, hogy jó lenne emberek között lenni.


De erre nincs állami keret, még ami volt OPNI, azt is bezárták. Továbbá az egész iparágat a gyógyszergyárak finanszírozzák. A pszichIÁTER valamit felír, amiről úgy gondolja egy rövid beszélgetés után, hogy az neked jó lesz, aztán lehet, hogy pont ez fogja indukálni azt, hogy a gyógyszer hatására már elég bátor leszel mondjuk a tömegbe lőni is. Vagy jobb esetben csak önmagadat elpusztítani. A pszichiáter meg ilyenkor mossa kezeit. Mert míg egy sebészorvost meghurcolnak azért is, amiben nem hibás, a pszichiáternek nagyon baleknek kell ahhoz is lenni, hogy azért felelősségre vonhassák, amiért TÉNYLEGESEN hibás.

2021. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem dilinek hivnam, inkabb ugy mondanam, hogy sose nonek fel agyilag. Kozben meg gyartjak az ideologiakat, az energiaiakat ez koti le, nem a szemelyisegfejlesztes. Ez van, amikor anyuka bura alatt neveli a gyereket, majd kiereszti a vilagba. Az meg visszafordul es ott marad anyu nyakan. Nevelesi csod. Nem tudtak embert nevelni, helyette megadtak neki mindent. A noknel ez jelenti a zsakutcat, nem a tarskereses.
2021. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!