Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom lejjebb adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom lejjebb adni az igényeimet a nők terén?

Figyelt kérdés
Sajnos elég magas elvárásaim vannak nők terén. fontos számomra a dekoratív, makulátlan megjelenés és egy minimális egzisztencia illetve bizonyos életkor fölé sem szívesen megyek mondjuk úgy 40 a max. Sokszor úgy érzem, ha kisebb igényeim lennének már sokkal több nőt sikerült volna megszereznek, akár csak futó kalandra is, de valamiért nem tudok olyan nők iránt érdeklődni akik sem külsőre sem belsőre nem vonzóak számomra. Apám is hasonlóan igényes volt nők terén, egyedül csak anyám volt ez alól kivétel. 38/F

2021. jún. 5. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Engem az érdekelne, te cserébe mit tudsz nyújtani, milyen férfi vagy?
2021. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindig csak ezek a fránya elvárások 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen jó pasinak tartom magam. Szerintem teljesen hibátlan a megjelenésem és anyagilag sem állok rosszul, de ezt nem szoktam a nőknek reklámozni, lehet ez is nagy hiba..:)


Közösségi médián se vagyok rajta így nem szoktam a nyaralásaimról se képeket posztolni mint a legtöbb pasas, pedig úgy tudom a nők nagyon harapnak erre.

2021. jún. 5. 14:22
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Akik erre harapnak csak, azokkal inkább ne is kezdj.
2021. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki álmodhat lottó ötösről, így az igényeidet sem kell lentebb adni, vagy összejön/ vagy nem, például ott van apukád...

nem mindig az elképzeléseink szerint alakul az életünk.

2021. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Nembaj, több marad nekünk tudod
2021. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj , jogod van válogatni.
2021. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Alacsony a libidód. Egy igazi férfi nem nagyon válogat. Szerintem csak kifogásokat keresel miért nem kell Juli meg Mari, és mivel gondolom nem volt eddig sok nőd a válogatósságod miatt, szépen idős fejjel tapasztalod majd meg, hogy a külső nem minden. Szép partnerből is úgy ábrándul ki az ember mint a huzat, ha emberileg az nulla. Majd meglátod.. Ezt a tanúlságot legtöbben 30-as éveikre megtanulják. Persze nem azt mondom, hogy ronda nőkkel ismerkedj, hanem mondjuk ne csak a szépségkirálynőket vedd potenciális jelölteknek.
2021. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Talán mert aki nem tetszik, ahhoz te sem tudsz szexuálisan vonzódni?

Hiába hiszik azt a nők, hogy igen. Ennél még a hivatásos is jobb választás.

Ők persze a világ minden kincséért se adnának lejjebb a saját elvárásaikból, de tőlünk ezt megkövetelik. Kettős mérce foreva, ugyebár.

2021. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a nők kontra férfiak huzavona témát, a férfiak is ugyanannyira, ha nem jobban válogatnak, mint a nők. Egyik sem különb a másiknál, ha te is kérdező tudod hozni a szintet, simán lehet miss tökély barátnőd. Ha meg nem tudod hozni a várt szintet, marad az álmodozás. By the way Tapasztalatom szerint a gyönyörű nők pontosan belövik mennyit is érnek a piacon, és nem érik be kevéssel, értsd lakás, kocsi, luxusélet, de ez már egy másik téma lenne.
2021. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!