Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell megcsókolni egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megcsókolni egy lányt?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Elég magányos alkat vagyok, sosem voltam nagy csajozó, inkább a tipikus incel. Elkezdtem változtatni az életemen, tanulás, munkahely váltás, edzés, jobban odafigyelek már a külsőmre, és tudatosan fejlesztem magamat. Elérkezettnek láttam az időt arra, hogy fejest ugorjak a tinderbe. Jönnek is a "sikerek": rengeteg match (nem is akármilyenek), a lányok eljönnek a randira, stb. A randin próbálom magamat adni, látom is rajtuk, hogy bejövök nekik, de megcsókolni képtelen vagyok őket, ami miatt egy teljes lúzer benyomását keltem, és így ritka a második randi. Vagy ha van, és ott sem csókolom meg, az a teljes megsemmisülés. Én is csalódok magamban, ő is bennem, hogy ilyen töketlen vagyok.

Életem eddigi két csókja úgy történt, hogy gyakorlatilag a lány hajolt oda, nekem csak épphogy meg kellett mozdulnom. De nem várhatom el, hogy a lány akarjon engem felszedni. Szóval van valami tipp hogy kellene ezt jól csinálni? Tegyük fel ott állunk vagy ülünk egy tó partjánál, a lány éppen beszél valamiről. Oda kellene lépnem, megfognom a derekát, odahajolni és vagy hagyja, vagy kapok egy pofont? Nekem ez annyira életidegen..

Bocsi, hogy hosszúra fogtam. Minden tanácsot vagy személyes tapasztalatot szívesen olvasnék. Főleg az utóbbit!


2021. jún. 6. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10: hát látod... ha végre valaki nem csak siránkozik, hanem valóban próbálkozik is, ahhoz könnyebb pozitívan hozzáállni, mert nem a falnak beszélünk, hanem tényleg segíthetünk neki.
2021. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítőkész választ! Megpróbálom majd fokozni az érintéseket. Akkor az nem gáz, ha állunk mondjuk a tóparton, vagy nézünk le egy hídról, és átkarolom a derekánál? :D
2021. jún. 6. 23:33
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem gáz.


Én amúgy már köszönni is puszival szoktam amúgy, mert hát ismerjük egymást, nem?

2021. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azt én is úgy szoktam, ha a lány nem fordul el egyből, hogy akkor mehetünk (volt már ilyen).

De az valahogy természetesebbnek hat, nekem legalábbis.

2021. jún. 6. 23:37
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

így van. Magadhoz is húzhatod.


Egy rövid példa:

Amikor egy kocsmában leültünk egymás mellé a leányzóval, akkor egy sörpadra ültünk.

A pad hosszára merőlegesen volt egy fal, aminek a hátával neki dőlt, én pedig a pad közepére ültem.

Így ő kvázi felém fordult merőlegesen.

Lerajzolni valszeg könnyebb lenne. :D


Lényeg, hogy én is ki akartam nyújtani a lábam, meg ő is, és ezért a lábunk összeütközött, és ezért én pofátlanul felemeltem a lábait és kb az ölembe tettem őket. Ezzel még közelebb csúsztam hozzá, és így félig az ölemben ült.

A feneke a padon volt, de a combjai az ölemben. És ezzel elég rendesen lecsökkentettem a köztünk lévő távolságot. Egy mozdulattal.


Mivel nem mondta rá, hogy ez neki kényelmetlen és a testbeszéde sem jelezte, hogy ellenére van, ezért teljesen jó volt.

Ilyeneket is nyugodtan be lehet játszani.


De az is jó, ha átkarolod a vállát, derekát, megöleled, ilyesmik.

2021. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!