Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan lányt aki szeretne engem?

Figyelt kérdés

Kb 50 lánnyal próbáltam ismerkedni. Egyiknél sem éreztem azt hogy ő is meg akarna ismerni.

Valamiért egy lány sem akar megismerni, megszeretni engem.

Én sajnos túl érzelmes vagyok és hamar megtudok szeretni lányokat, utána meg csak szomorú vagyok.

Vannak még normális lányok akiknek nem a menő viselkedés hanem az őszinteség, megbízhatóság a fontosabb?


2021. jún. 7. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

menő viselkedés mit takar?

mert itt hozzáállásbeli problémák vannak úgy látom.

szóval szerinted nem az őszinteség menő és a megbízhatóság, akkor a randi partnered sem hiszi el neked.

2021. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj változni nem kötelező ilyennek maradni egész életedben, amilyen vagy. Senki nem úgy van, hogy születik valamilyennek vagy 18 évesen eldöntik hogy ő olyan és onnantól egész életében úgy kell visellkednie.
2021. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kb 50?


Kb több száz nálam. 1 kezemen megszámolom hányszor volt értelmes kommunikációra alkalmas a másik

2021. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Normális lány van. Rengeteg. Csak jól is kell kinézni hozzá. Nők lelkesedése erősen korrelál a túloldal kinézetével. Ha jól nézel ki, ő is lelkes lesz. Sőt magától fog írni.


Keress a rondák között ott nagyobb esély van rá, hogy elégségesnek találja a kinézeted.

2021. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress tovább és meg fogod. És próbálj nyitottabb lenni olyan szempontból, hogy a saját elvárásaidban ne a tökéleteset keresd.

Engem például a 'menőzés' zavar. De menő legyen a pasi, hanem figyelmes, megbíható, hűséges és őszinte. És mindnekinek más a szép, tehát a külső meg teljes mértékben személyes ízlés

2021. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!