Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mikor érdemes elmondani a nőknek, hogy impotens vagyok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Rögtön a legelején.
1 héten belül.
1 hónapon belül.
Meg kell várni, hogy magától is rájöjjön.
Nem érdemes nőkkel ismerekedni impotensen.
59 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
A legelején
2021. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Impotens, minthogy minden rendben azt kivéve, hogy nemzőképtelen? Vagy teljesen aszexuális?
2021. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Az első pár mondat után illene, hogy ne rabold az idejüket.
2021. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ameddig nincs diagnózis, és esetleges kezelés, addig ne kezdj ismerkedni. Egyáltalán nem mindegy, hogy ez kezelhető -e, vagy aszexuális partnert kellene keresned.
2021. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
4: Az impotens lehet sokféle. Van, akinek mondjuk csak 20mp-es erekciója van, tehát nem elég egy aktushoz. De emiatt miért kéne aszexuális nő? Ott a keze, nyelve.
2021. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
5-ös Vannak nők, akiknek nem elég a kéz és nyelv.
2021. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Hát szerintem akkor, ha kezd erre a témára terelődni a dolog. Most hogy ez az első vagy az ötödik randi, az lényegtelen.


Én például első randin, mikor én még rendszerint nem feltétlen gondolok a szexre, biztos nem értékelném, ha azzal esne nekem, hogy "én az angus marhá fogom rendelni, és amúgy impotens vagyok". Um... oké...

De mikor már mondjuk olyan helyzetben vagyok, akkor azért jelezze, hogy amúgy gebasz van, mit gondolsz, megoldható valahogy? Max azt mondom, hogy nem.


Illetve most kérdés, hogy mitől vagy impotens? Egyáltalán nem érzel szexuális vonzalmat? Biológiai/anatómiai okai vannak? Életmódbeli oka van?

Egyáltalán nem áll fel, vagy csak néha nem, ha mondjuk kicsit sokat iszol vagy fáradt vagy? Vagy időközben puhul be? stb.

2021. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legelején
2021. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!