Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy olyan 35 éves férfiről, aki csak 230at keres? (vidék, nem Pest)

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a pest vs nem pest a kerdes, hanem kisvaros vs nagyvaros vs falu. Egy falun szerintem rohadt jo fizetes, kisvarosban is egesz jo, nagyvarosba viszont mar a kozepesnel alacsonyabb. En ferfi vagyok, de ha egy no a tescoban takaritana a wcket 100 ezerert az se erdekelne, amig eltudja tartani magat.
2021. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek is hasonló fizuja van. 40 éves.


És nevelünk egy 1,5 évest is


Nem mindegy a körülmény. Van házunk BP mellett, amit felújitottunk (még a bumm előtt vettük, így most 2,5x annyit ér). Hitelünk 45 ezer ft


Férjem szinte semmire sem költ, így engem nem zavar, hogy kevés a fizuja (enyém Mindig is több volt, amióta együtt vagyunk)


Ha az illető viszont a felét elkölti Nike cipőre meg 300 ezres telefon törlesztőjére, meg tippmixre akkor nyilván nem jönnek vele össze, de ez ki is derül 1-2 hónapon belül

2021. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem netto 600000 ft meg kell lennie Vidéken is.


Van pár tapasztalt szenior mérnök ismerősöm vidéken (keleten) és nettó 400 körül keresnek max. Ha neked 600 az alap, akkor ott már valami közép vagy felsővezetőt kell keresni, aki ennyit keres egy keletvidéki (nyugaton biztos meg lehet keresni, pl Győrben, de keleten Nyíregyen már fejesnek kell lenned) városban.

2021. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
100%
Én nettó 225 ből élek 36 évesen, diplomás köztisztviselő vagyok 5 év egyetemmel. 70 ezres lakáshitelem van, max 40 a kajám, rezsi és egyebek. 150 nél megállok általában, ha nem jön közbe semmi (autószerviz, elromlott mosógép, stb). A maradék 75 ből kényelmesen élek, 35 t félre is teszek, 4 havonta tudnék venni egy átlag számítógépet, vagy okostelót, új tvt, bútort. Simán meg lehet élni kevés hitellel 230 as bérből, ha be tudod osztani a pénzed és nem veszel Guccit, Armanit meg 400 ezres zájfont.
2021. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
100%

Nettónak szerintem teljesen jó, párom is kb. annyit keres, simán elvagyunk. A kiadásokra elég, és félretenni is.

Inkább az számít szerintem, hogy hogyan gazdálkodik belőle, mire költi.

2021. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%

#45 vagyok

Lemaradt, hogy vidéki faluban élünk, én is hasonlóan keresek.

Az összes havi kiadásunk (kettőnkre) 150-200 körül szokott lenni, ha épp nem jön valami rendkívüli esemény, pl elromlott nagygép, hasonlók. Szóval kb. 100 körül tudunk félretenni mindketten havonta a kérdésben szereplő fizuból. Ezt egyáltalán nem tartom rossznak.

Persze nem is verjük el hitelre vett telefonra, szerencsejátékra, láncdohányzásra meg hasonlókra. :D

2021. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
25%

Van pár tapasztalt szenior mérnök ismerősöm vidéken (keleten) és nettó 400 körül keresnek max. Ha neked 600 az alap, akkor ott már valami közép vagy felsővezetőt kell keresni, aki ennyit keres egy keletvidéki (nyugaton biztos meg lehet keresni, pl Győrben, de keleten Nyíregyen már fejesnek kell lenned) városban.


600000ft nek nettoba meg kell lennie egy évben 7,2milliónak

Hidd el kevés én is csak azért keresek ennyit mert 5 hónapot dolgozok egy évbe de nekem meg van mindenem már.

2021. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:
80 at tudok félretenni havonta. Nincs káros szenvedélyem (heti egy sör) és nem élek nagylábon. Márkás ruhákat hordok, de nem havonta veszek újat. Mérnök vagyok amúgy, de nem a szakmában dolgozom. A város Szeged (itt nincs gépipar).
2021. jún. 9. 14:44
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Magyarországon még ez jó bér is, ott ritkán adnak 200 felett. Bár Kecskeméten a Merciben 25 nettót megkeres kezdésnek egy operátor (ismerősöm 14 éve dolgozik ott, nettó 340). De az kimagasló ott. Ismerős is carrá van, állandóan orvoshoz jár, holott még csak 44 éves...Keresett másik melóheyet ott, max 240 et adtak volna, szóval maradt a Merciben. De ugye nyugdíjig ott kibírni azt a hajtást, az emberfeletti.
2021. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
100%
250
2021. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!