Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, kellene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kellene nektek egy kicsit butácska (érződik rajta), de legalább jól kereső kamionos, átlagos kinézetű (mellben azért elég jól el van eresztve, 11 percnél látható) hölgy?

2021. jún. 10. 07:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%

Jézusom, nagyon nem. Vén, dagadt, ronda, buta és igénytelen az életre (kamionos).

30/F

2021. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ,rendes és erős bátor személyiség. Szerintem semmi baj nincs vele ,és azért azt hozzá tenném hogy a kamionozás nem annyira egyszerű mint azt bárki is gondolná tehát nem igazán hinném hogy kissé butuska lenne. Nem a legvonzóbb pálya egy nőnek de ő legalább azt meri csinálni amit szeretne tehát valóra tudja és meri váltani az álmait,és ez becsülendő dolog. Külsőre szerintem szép, és igényes magára és környezetére.Bevállalós erős személyiség nekem ez bejön,de minden ember más . Azt még hozzá tenném hogy senki sem átlagos ,csak nem fordítunk elég időt és figyelmet a másikra hogy megismerjük,azért ez aggasztó.35f
2021. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz ki rosszul. Bár én elég fiatal vagyok hozzá képest, szval ez már elúszott.
2021. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég lelakottnak tűnik. A kamionos parkolókban nem ilyenek kelletik magukat?
2021. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Vén? 30 éves
2021. jún. 10. 09:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lánynak tűnik, engem nem zavarna, hogy kamionos vagy bolti eladó stb. Viszont a beszédstílusa és a hangszíne nagyon irritál, azon nem tudok túllépni. :D
2021. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem lepődnék meg ha azok a mellek 20 centit esnének kicsomagolva.
2021. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak belenéztem, de kifejezetten jó csaj szerintem, messze-messze jobban tetszik, mint az átlag. Nem érdekel, ha butácska, csak legyen kedves, ki lehessen vele jönni, ne legyen folyton dráma.


(Az elmúlt 15 évemet három 150 IQ fölötti nővel töltöttem, mindegyik egy egoista hisztikirálynő volt - így utólag sokkal jobb lett volna helyettük egy átlagos vagy akár butácska, de jó természetű csaj.)

2021. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amúgy ő mitől buta? :D Vagy a beszédére gondolsz? A Szeben megyei rendszám és a millió meg egy román felirat, úgy gondolom, elég egyértelműen jelzi, hogy határon túli, vélhetően túlnyomóan román közegben felnőtt magyar. Az #1 és a #4 nem tudom, ugyanazt a videót nézte-e, amit én.


Egyébként engem legfeljebb az zavarna csak, hogy ő valószínűleg jobban tolat nagy járművel, mint én, ami rettenetesen sértené az egómat. :D Nem teljesen vágom, hogy lett meg a C-s jogosítványom, mondjuk nem is dolgozok vele.

2021. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó nagyot tud csulázni, akkor igen.
2021. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!