Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak önbizalom hiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak önbizalom hiányos esetleg mentális betegségben küzdő nők (itt). Ők hogy ismerkednek?

Figyelt kérdés

És ha véletlenül vannak, amit kétlek, nekik mitől van önbizalom hiányuk? Tudják hogy bármikor találnának maguknak partnert.

Ha érzelem mentes szexre képesek akkor miért hisztiznek a külsejűk miatt? Ha szexre tetszik a pasiknak akkor kapcsolatra is...



2021. jún. 11. 09:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Menj fel Tinderre, lesz naponta 50 matched, köztük jó pasikkal is és egyből elmúlik az önbizalomhiány.
2021. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező férfi nekem úgy tűnik
2021. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy kétled? Kinek képzeled te magad már megint? Minek teszel fel kérdést, ha már rögtön az elején megcáfolod, hogy van ilyen?
2021. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Jaj, de szorít a cipő, hidd el mást is!

Egy nőnek is millió dologtól lehet önbizalomhiánya, gondolhatja úgy, hogy nem fog partnert találni, egyáltalán nem mindenki képes az érzelemmentes szexre...

2021. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

4. Lehet önbizalomhiánya bármilyen emberi lénynek, lehet ez a gondolata, hogy "senkinek nem kellek", csak nem mindegy, hogy ezt a valóság mennyire gyorsan cáfolja meg. Mondjuk egy fiúnál, akit tényleg minden lány elutasít, vagy egy lánynál, akinél rengeteg fiú próbálkozik.


Ja és Tinderen sem mindenki csak szexet keres, nem tudom az érzelemmentes szex most hogy jön ide.

2021. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#2 igen pasi vagyok. Bocs ha nem egyértelmű
2021. jún. 11. 09:40
 7/27 harebell ***** válasza:
97%
Én elég durván önbizalomhiányos voltam, semmit nem javított rajta, ha próbálkoztak nálam vagy bókoltak, mert ez nem mindenkinél így működik. A külső visszajelzések nekem nem igazán meghatározóak önbizalom szempontjából (szerencsére negatív irányba se hat rám, de töltekezni se tudok belőlük), magamban kell megoldanom a problémát. Attól meg végképp nem érzem/éreztem magam jobban, hogy bármikor találhatnék magamnak szexpartnert, hidegen hagy a dolog.
2021. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
Itt vagyok. Jelenleg nem ismerkedek sehogy. Gyászolom a szakításom, ami mégjobban elvette a maradék önbizalmam is. Következő kérdés?
2021. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

"Tudják hogy bármikor találnának maguknak partnert"


Nem? Soha nem probalkozott nalam senki. Soha ertsd SOHA, meg a csovesek se jonnek oda penzt kerni, annyira taszito vagyok (vicces, de ez az igazsag) :D Engem meg mar ugy hajtottak el remult ferfiak, hogy nem is probalkoztam, csak kedves/udvarias voltam.

Amugy vannak mentalis problemaim, de gyanitom, hogy nagyobb reszt a kulsom es az iskolai bullying felelos erte (a genetikai hajlam mellett), mert otthon egyedul tok jol elvagyok, csak utcara menni es szocializalodni problemasabb. Jartam szakemberhez is, a bullying okozta traumat nagyjabol sikerult feldolgozni, de azert meg mindig gatlasos es sokszor felenk vagyok.

Amugy en ezt nem is ertem, hogy a ferfiak hogy tudjak teljes mertekben ignoralni a ronda, szexualisan taszito, nem igazan nonek kinezo noket? Nem hiszem, hogy en vagyok az egyetlen ilyen "szornyszulott", es mondjuk en utcara is alig jarok (neha persze muszaj), de azert letezem, es eleg gaz, hogy itt akarhanyszor leirom ezeket, jonnek a "nemletezikrondanomindenkitmegdugnanak" dumaval, es elkonyvelnek kamunak.

2021. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
Légyszi ne ismerkedj mentális betegséggel. Pszichológus tud segíteni
2021. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!