Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves pasi 20 éves nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves pasi 20 éves nők közül válogat???

Figyelt kérdés

Puzsér ebben a videójában mondja ezt mint tényt:


https://www.youtube.com/watch?v=cVijFCVMy9U&t=1099s


16:45-nél



Miféle baromság ez???


Oké talán van egy kis része a 40 éves pasiknak akikkel 20 éves nők összejönnek, de abban biztos vagyok hogy átlag 40 éves pasik maximum álmodoznak 20 éves nőkről, de nem válogatnak!!!



#szex #szerelem #párkapcsolat #vonzalom #20 éves nők #40 éves pasik
2021. jún. 12. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt jól látod. Nem láttam még egyetlen "munkásságát" ennek az embernek, csak hallomásból tudom ki ez. Nem hinném, hogy titeles "hírforrás" lenne bármilyen témáról is legyen szó. Egy nagyon kis részének biztos összejön, főleg ha fizet érte, de egy 40-es jól kinéző se könnyen akaszt le egy 20-as jó csajt.
2021. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Adott a tinder, a 40 éves faxi, meg a 20 éves csajok. A hapi balra húzza azokat akik nem tetszenek neki, jobbra meg azokat, akik igen. Válogat? Szerintem válogat.


Minden 40es hapi 20 éves csajok közül válogat? Nem. Minden 40 hapival összejönnek 20 éves csajok? Nem.


Mi a probléma?

2021. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ő úgy érti, hogy a 40 éves férfiak a 20 éves nőket találják a legvonzóbbnak. És nyilván a felső rétege ezeknek a férfiaknak (akik ismerkednek) lehetőleg fiatal nőt részesítenek előnyben legtöbbször.
2021. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Hetente kerül ide ki a kérdés hogy 10-15 év korkülönbség belefér e, és jellemzően nő írja ki.

Arról nem beszélve mikor más típusú kérdésből derül ki hogy a nő bevállalt egy nála sokkal idősebb pasit pl:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

Mesze nem kellet mennem érte.


Attol hogy csak minden 10edik kapcsolat ilyen attól ez még egy létező jelenség.

2021. jún. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

#4, nem, a nőkhöz soha nem jutó 20-on éves kukikák irkálják ki ezeket a kérdéseket, akik mindenkiben a konkurenciát látják.

Nem s aját nyomorékságuk miatt nem jutnak nőkhöz, hanem mert levegőt szívnak a:40-es férfiak, 50-es férfiak, a pénzes férfiak, a bmw-s férfiak, a lakással rendelkező férfiak, a szép nők, a gazdag nők, a bombanők, stbstbstb....

2021. jún. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már linkelsz, akkor linkelj pontosan, innentől látható a beszélgetés idevágó része: [link]

Egyébként érdemes az egész műsort megnézni, mert mindketten jó dolgokat mondanak. Én csak azt sajnálom, hogy nem tudták jobban kifejteni a nézeteiket, szinte minden egyes pont megérne egy külön műsort. A következő műsorban pedig a férfiak jönnek, arra is kíváncsi leszek.

5: Részben egyetértek, de ugyanígy téma ez a sikertelen huszonéves (csak a 40 feletti papiknak kellenék és csak szexre) nőknél is.

2021. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyikük megteheti. Én most egy közel 40 éves pasiba vagyok belezúgva. Csak nem tudom, hogy én mennyire kellenék neki, hatalmas nőcsábász, nagyon jól néz ki. 23/L
2021. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 7


23 éves nőként akkor nem látsz minden 40-es pasit gusztustalannak?


Mik azok a tényezők amik fontosak hogy vonzónak lásd?


Jóképűség? Jó test? Mi?

2021. jún. 12. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gusztustalanok, bár nem is keltik fel a figyelmemet. Nem szoktam ismerkedni azzal a korosztállyal, de ez kivételes helyzet, én is meglepődtem magamon. Jóképű is a férfi, sportos is, magas is, nagyon-nagyon megfogott. Sokkal fiatalabbnak tűnik. De tudom róla, hogy nem kapcsolatot keres, és minden hasonló lánynál bepróbálkozik. Így nem látok sok esélyt rá, hogy épp velem tervezne tartósat, főleg azok alapján, amiket beszélgetünk egymással. Alkalmira gondolom jó lennék neki, azt viszont nem tudom mennyire akarom. Jó élmény lenne, de lehet hogy nem tudnék már kiszeretni belőle utána, és csalódnék.
2021. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség,50 évesen én sem a 20 éves gyermekemet keresem, jó nekem az érett 40-es
2021. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!