Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet barátságból szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnny walker kérdése:

Lehet barátságból szerelem vagy kapcsolat? Meg lehet vkit úgy hódítani, aki azt mondja csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok barátságban egy lánnyal. Én többet érzek, el tudnám vele képzelni a jövőt, de ő csak barátként tekint rám. Volt szex is közöttünk. 2 napja összejött egy sráccal, aki a kollégánk( 1 helyen dolgozunk 3an), igazi mélyütés :(. Harcoljak érte, vagy fogadjam el, hogy csak barátok vagyunk.Lehet nem lesz komoly a sráccal, mert ma fontolgatja hogy dobja, félreismerte. Idővel belém szerethet, vagy 1 év alatt az már kialakult volna? Egy haverom azt mondta 30 felett a nők, már kiélték magukat, sok csalodáson vannak túl, és akkor keresnek komoly férfit. Én 35 vok a lány 27. Valamilyen módon meg tudnám őt hódítan?

2021. jún. 12. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre nincs tuti válasz. Volt olyan barátnőm, akivel barátságban voltam (férje volt), majd később lett köztünk kapcsolat. Volt olyan, akivel hónapokig haverkodtam és úgy tűnt, nem lesz belőle semmi sem, aztán átbillent a kapcsoló benne. És volt olyan lány ismerősöm is, akivel minden passzolna, de mindig kihátrál.
2021. jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen vannak esélyeid, de siker esetén is arra számíthatsz, hogy ez a lány melletted sem fog sokáig megmaradni. Legalábbis abból, amit leírtál, az világlik ki, hogy egy tipikus pillangóval van dolgod, aki virágról virágra száll: meggondolatlanul lép bele kapcsolatokba és ha valami csak kicsit is nem tetszik, rögtön továbbszáll egy másik virágra. Egyszer te is sorra kerülhetsz, de arra számíts, hogy ha fejed tetejére állsz, hogy megtartsd, akkor is elhagy majd egy idő után valaki másért. Ezek a nők a tökéletest keresik és végül senki nem felel meg nekik. Sajnos egyre többen vannak ilyenek.
2021. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Idő, türelem, helyzetkihasználás, és szerencse kérdése.
2021. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. 😊 Mi 5 évig voltunk barátok, mielőtt összejöttünk, lassan 30 éve együtt vagyunk.
2021. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégsem dobta, hát akkor háttérbe szorultam :(. Akkor elengedem, csak barátok leszünk
2021. jún. 13. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!