Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 5 éve nem voltam olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 5 éve nem voltam olyan nővel, akit páromként is el tudnék képzelni. Régen nem volt gond pedig. Más is van hasonlóan? Mi változhatott meg, amiért sikertelen vagyok újabban?

Figyelt kérdés

Tizenévesen és kora huszonévesen is volt pár olyan barátnőm, akik kívül-belül nagyon vonzóak voltak számomra és szerelmes voltam beléjük. De már lassan 5 éve ért véget a legutolsóval a kapcsolatom. Azóta volt is 1,5 év, amikor egyáltalán nem voltam nővel, illetve szokott lenni évente 2-3 szexpartnerem (akikkel ismerkedésnek indul a dolog általában), de egyszerűen nem hoznak lázba. Két éve megpróbáltam egy lánnyal egy kapcsolatot, aki nem tetszett igazán, de fél év után elengedtem a dolgot, mert ez így nekem nem működött, hogy nem volt meg őszinte erős vonzalom. Megvan a fejemben, hogy nagyságrendileg kívül és belül milyen párt szeretnék. Voltak is ilyen barátnőim az életben. Újabban miért nem tudok olyat összehozni, amilyet régen össze tudtam? Más tapasztalt már hasonlót?


28/F


2021. jún. 13. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nehéz ez, igen én is hasonlóan vagyok. Bár én nő vagyok. Legutóbb volt egy srác, aki tökéletes lett volna, de ő mint kiderült, agyilag nem oké.. olyanokat csinált, hogy ha nem mosolyogtam rá, csak ránéztem simán, akkor megsértődött és napokig nem szólt hozzám.. vagy ha Viberen nem küldtem mosolyt-t, csak annyit írtam hogy szia, akkor szintén napokig fura volt.. lényeg, hogy nekem is nagyon nehezen megy ez a dolog mostanában..
2021. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, 29 vagyok..
2021. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!