Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nem akar összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem akar összejönni kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mit gondolnak mi lehet az oka?

Amit felesleges mondani: visszahuzódó, csunya, tapasztalatlan, nem ismerkedik sehol, minden nő, minden férfi, nem tud mit mondani, túl idős, túl fiatal, szociális háló nulla.


2021. jún. 14. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szándékosan teszek azért, hogy ne legyen. Röviden annyi, hogy nem vagyok olyan élethelyzetben, hogy be tudjak fogadni magam mellé egy nőt. Kb. 3-4 okot tudnék mondani, hogy miért jobb, ha erre a nyárra is egyedül maradok.


20/F

2021. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

"Amit felesleges mondani: visszahuzódó, csunya, tapasztalatlan, nem ismerkedik sehol, minden nő, minden férfi, nem tud mit mondani, túl idős, túl fiatal, szociális háló nulla."


Miért is? Ha önmagukban nem is, de ezek kombinációjával találj már nőt.


Nálam csak annyi az igaz ezekből, hogy csúnya vagyok (hiába mondanak helyesnek, ha ezt soha nem olyan nőtől hallom, aki hajlandó is lenne ezt bebizonyítani mondjuk azzal, hogy lefekszik velem. Akár egy alkalmi kapcsolatra (ha olyan típus, aki benne van alkalmi kapcsolatokban).


Ezen kívül a szociális hálóm is inkább férfiakból áll, ha nullának nem is mondanám.


És túl idősnek is tartom magam, illetve amíg volt hajam, addig ennyire ocsmány azért nem voltam, meg a tinilányok még kevésbé válogatósak, hamar lángra tudnak lobbanni szinte bármilyen kis kölyökképű kissrác iránt is.


Visszahúzódónak annyira nem mondanám magam, de nem is vagyok ez a nagydumás. Nem is tudok olyan lenni.


Ezek elegendőek ahhoz, hogy ne legyen senkim és az életkorom miatt hiába vagyok tapasztalt (mármint nem szűz), ha senki nem kíváncsi rám. Viszont tartós, publikus párkapcsolatot nem tudok felmutatni és ez az életkor miatt egyre cikibb. Hazudni meg nem szeretek.

2021. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Miért is? Ha önmagukban nem is, de ezek kombinációjával találj már nőt."


Ezeket minden kérdésnél olvasni, viszont szeretném h a válaszolók jobban magukba nézzenek, hátha találnak vmi valódi okot. Lásd egyes, tisztán világosan leirja h nem is akar. Érthető.

2021. jún. 14. 01:14
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok se szép, se kedves
2021. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
#3: Tehát azt állítod, hogy a felsoroltak nem lehetnek valódi okok.
2021. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

"Nálam csak annyi az igaz ezekből, hogy csúnya vagyok (hiába mondanak helyesnek, ha ezt soha nem olyan nőtől hallom, aki hajlandó is lenne ezt bebizonyítani mondjuk azzal, hogy lefekszik velem."


Blöeeee... hányok az ilyen emberektől, mint te. És mindezt úgy írom, hogy nem láttalak élőben.

2021. jún. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 sokszor igen. Vmi általános mondvacsinált kifogást ráhuznak a sikertelenségükre aztán levan tudva, a valódi ok pedig a szőnyeg alá.
2021. jún. 14. 04:10
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

én kövér vagyok, így nem tudom bevonzani a megfelelő pasit.

48n

2021. jún. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ez a nagy "csúnya vagyok" hullám itt a gykn már kicsit unalmas, főleg bárminemű konkrétum nélkül.

Leírhatnád, miért vagy csúnya, mert valszeg bullshit. Az igényes hajviselet (ha kopasz vagy, az is szép, ha egészséges, ápolt a fejbőröd), sportos, izmos test, normális ruházat, önbizalom, lazaság, humor minden férfi számára elérhető, fejleszthető és nem dollármilliárdok függvénye, hanem kitartásé, igényé és akaraté inkább.


Tényleg nem bántani akarlak, de ez a csúnyázás egy irtó nagy kifogásnak tűnik.

2021. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Én sem vagyok szép és kedves sem ,nem öltözök trendin és a hajam sem trendi,nem hallgatok trendi zenéket és nem járok nagy társaságokba. Mégis úgy érzem nem ezen múlik hogy nincs kapcsolatom.Bár sok nő ezeket a dolgokat azért szem előtt tartja mert kell a trendi pár ugye.


A belső értékeim miatt kedvel mindenki aki ismer,aki külső alapján próbál megítélni az jobb ha távol marad tőlem.


Könnyű azt mondani hogy legyenek céljaid tudd hogy mit akarsz az élettől satöbbi, de egy kor után amikor megbékéltél önmagaddal az életedet elfogadtad és szeretnél egy párt aki elfogad és tud szeretni azért aki vagy, mégsem tudod bevonzani azért az eléggé kiábrándító és elkeserítő.

2021. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!