Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban lehet becsava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban lehet becsavarodni a barátnő hiánytól?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt, sokat sirok emiatt. Nem tudok ismerkedni.

Pedig nem csak szex miatt akarok barátnőt mint sokan.


Mennyi idő után lehet ebbe bele bolondulni?


2021. jún. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%
szerintem fordítva van: ha fejlődnek a készségeid, bizonyos kor felett jobban fel tudod dolgozni, hogy nincs. én kamaszkoromban nagyon sokat aggodalmaskodtam emiatt, 20 éves korom felett már nem. (23 évesen lett amúgy az első barátnőm)
2021. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Mondd meg te! Most vagy 25. Hány évesen csavarodtál be?
2021. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

" https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Látom már óránként írsz ki egy kérdést:D

2021. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
53%

Én 21 évesen veszítettem el a szüzességem. Már akkor éreztem, hogy fejben nem leszek oké, ha ez tovább folytatódik és gyorsan túl akartam esni már rajta. Egy régi gyerekkori barátom most 28 éves, szűz és ő már szerintem gyakorlatilag becsavarodott ettől. Sajnos egyre erőszakosabb tendenciái vannak, egyre reménytelenebbnek látja a helyzetét. Már ilyenekről beszél ha találkozunk a régi társasággal, hogy kit hogy ölne meg (nem csak nőket) vagy kit hogy erőszakolna meg :( Ezen kívül szerethetetlennek érzi magát és reménytelennek látja, hogy valaha vonzódjon hozzá egy nő.


Nyilván mindenkinél más a pontos kor, de szerintem 25 felett már tényleg bele lehet bolondulni könnyen.

2021. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Te hány éves vagy? 😃
2021. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem lehet emiatt becsavarodni, ha van egy egeszseges onkeped
2021. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
92%
4-es vagyok. Az őszinteséget miért pontozzátok le? :( Nem azt írtam, hogy egyetértek vele vagy normálisak azok a dolgok, amiket ez a régi barátom csinál, de sajnos ez a valóság, hogy ezeket csinálja, ha tetszik, ha nem.
2021. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
87%

"Már ilyenekről beszél ha találkozunk a régi társasággal, hogy kit hogy ölne meg (nem csak nőket) vagy kit hogy erőszakolna meg :( "


"Ezen kívül szerethetetlennek érzi magát"


Nyilván sok szerethető van rajta.

2021. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

8. Nyilvánvalóan nem ilyennek született, hanem az évek alatt lett ilyen, amilyen.


Azért is érzi magát szerethetetlennek, mert az anyja alkoholista volt aki halálra itta magát amikor ő 15 éves volt. Ő egy nem akart gyerek volt, akit az anyja csak az apja unszolására szült meg, de az apja se igazán törődött vele soha.

2021. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
83%
#7 Az ilyen emberek, mint a 28 éves szűz haverod, akkor is becsavarodnának valamitől, ha lenne barátnőjük.
2021. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!