Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akivel egyetlen nő sem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel egyetlen nő sem akar SZEXELNI, de barátnak, ismerősnek a legtöbbeknek jó, azt miért hitegetik, hogy megtalálja majd a párját?

Figyelt kérdés

Olyan férfi, akinek KIZÁRÓLAG a fizetős lányok kínálkoznak fel, az összes többi randipartnernek nem az esete, nincs kémia, stb.


Legalább egy fizetős lány elmondhatná, hogy a nem fizetős nőkkel miért nem jön össze neki soha semmi.


De helyette még jól bele is rúg a társadalom, hogy szégyellje magát, amiért megfordul a fejében, hogy milyen érzés megtapasztalni, hogy milyen egy nővel.



2021. jún. 15. 12:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%

Normalis no nem kinalkozik fel

Normalis ferfi tud udvarolni


A tobbit tudnod kellene

2021. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
2021. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
Mert picsogsz most is mint egy kisgyerek, mert csak dugni akarsz, mert ahogy az #1-es is írta egyetlen nő sem fog felkínálkozni hanem neked kell(ene) megdolgoznod érte önsajnáltatás helyett.
2021. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiteget senki. Soha nem lesz baratnod. Most jobb lett?
2021. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy általános jelenség mindenre értve: "Majd jobb lesz", "majd alakul valahogyan".

Ahhoz viszont mindkét félnek tennie kell valamit.

2021. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%
Van az a mondás, hogy zsák a foltját. Ha ronda vagy, akkor ronda nőkkel kell ismerkedni. És igen, ők sem fognak felajánlkozni neked, hanem udvarolnod kell. Ez így működik, sajnos.
2021. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%
Majd a korodbeli nők megöregednek, elhíznak és születik pár gyerekük más féefiaktól, aki kidobta őket akkor hirtelen majd kelleni fogsz majd nekik és lesz egyből kémia.
2021. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
46%
Mert udvariasak akarnak lenni. Ez ilyen együttérzésbe csomagolt arrogancia, valójában ilyenkor kb. azt gondolják, hogy mindegy nekik, mi lesz veled, majd megoldod, vagy nem, de hozzájuk biztos nem fogsz érni. És az a jó ebben, hogy nem kérheted számon senkitől, hogy ez bunkóság, hisz olyan szépen hangzik, amit mond. Ki kell próbálni az ilyen nőknél, hogy hogy esik nekik az, ha te azt mondod egy bármilyen válságra, ami őket sújtja, pl. egy bedőlt devizahitelre, hogy "biztos vagyok benne, hogy megoldódik magától".
2021. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%

8-as, most ezt nem értem. Akkor minden nőnek minden férfival el kéne menni csak úgy, szánalomból? Akkor is, ha nem tetszik? Te minden lánnyal udvariasan megteszed ugyanezt? Legyen már joga bárkinek eldönteni, hogy tetszik-e a másik, vagy nem.

Amúgy igen, ez udvariasság. Nekem nem tetszel, de biztos lesz valaki, akinek igen. Miért lenne ez hitegetés? Marha ronda emberek is élnek párkapcsolatban, csak nézz körül. Ha valakinek nem jön össze a dolog, akkor nem elsősorban a külsejével van a gond.

2021. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%
9: Nem, csak legalább ne nézzen hülyének. Ne adja itt nekem ezt kamu együttérzést, mintha őt annyira érdekelné, hogy velem mi lesz, miközben tudja, hogy rá vágyom. Mondja azt, hogy "ne haragudj, de te nem vagy az esetem". Nem esik jól, de ez legalább egyenes beszéd. Az viszont bicskanyitogató, amikor elküld, de egyben elkezd vigasztalni, hogy ne aggódjak, majd valaki biztos lesz. Ez valahol megalázóbb nekem, mintha csak simán megmondaná, hogy nem jövök be neki. Azért megalázó, mert hazug, és valahol lekezelő. Ha egy barátom kölcsön kér tőlem, akkor én se azt mondom neki, hogy most nincs semmim, de azért nyugodjon meg, biztos vagyok benne, hogy majd mástól fog kapni. Egyrészt nem vagyok biztos benne, mert honnan a francból tudhatnám, ezzel a nyugtatgatással valahol elbagatellizálom azt a helyzetet, amiben van, és ez idegesítő. Másrészt őszintén szólva nem érdekel, nem nincs semmim, csak simán nem akarok neki adni és kész. Ez a "majd biztos eljön az a lány"-duma azt sugallja, hogy te kétségbeesett vagy és téged meg kell vigasztalni. Engem ne vigasztaljon. Másrészt meg ne tegyen úgy, mintha érdekelné, mert mindketten tudjuk, hogy valójában nem érdekli, valójában azt gondolja, hogy oldjam meg a magánéletemet úgy, ahogy tudom. Ne tegyen úgy, mintha a együtt érezne a problémámmal, miközben nem érdekli, mert az sértő.
2021. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!