Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akivel egyetlen nő sem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel egyetlen nő sem akar SZEXELNI, de barátnak, ismerősnek a legtöbbeknek jó, azt miért hitegetik, hogy megtalálja majd a párját?

Figyelt kérdés

Olyan férfi, akinek KIZÁRÓLAG a fizetős lányok kínálkoznak fel, az összes többi randipartnernek nem az esete, nincs kémia, stb.


Legalább egy fizetős lány elmondhatná, hogy a nem fizetős nőkkel miért nem jön össze neki soha semmi.


De helyette még jól bele is rúg a társadalom, hogy szégyellje magát, amiért megfordul a fejében, hogy milyen érzés megtapasztalni, hogy milyen egy nővel.



2021. jún. 15. 12:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
50%
A másik meg az, hogy az elküldéssel azt üzened a pasinak, hogy te jobb nőnek tartod magad, mint amilyen pasi ő, és ha azt mondod neki, hogy "majd biztos lesz valaki", akkor ezzel azt kommunikálod felé, hogy neki a nálad kevésbé jó nők közül lesz párja, magyarán túl sokra tartja magát. Nagyjából ezt ki is mondtad ezzel a mondattal: "Marha ronda emberek is élnek párkapcsolatban, csak nézz körül." Nyilván nem érzed, hogy mennyi lekezelés van ebben az egy mondatban.
2021. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

#10: "Az viszont bicskanyitogató, amikor elküld, de egyben elkezd vigasztalni, hogy ne aggódjak, majd valaki biztos lesz. Ez valahol megalázóbb nekem, mintha csak simán megmondaná, hogy nem jövök be neki. Azért megalázó, mert hazug, és valahol lekezelő. Ha egy barátom kölcsön kér tőlem, akkor én se azt mondom neki, hogy most nincs semmim, de azért nyugodjon meg, biztos vagyok benne, hogy majd mástól fog kapni. Egyrészt nem vagyok biztos benne, mert honnan a francból tudhatnám, ezzel a nyugtatgatással valahol elbagatellizálom azt a helyzetet, amiben van, és ez idegesítő. Másrészt őszintén szólva nem érdekel, nem nincs semmim, csak simán nem akarok neki adni és kész. Ez a "majd biztos eljön az a lány"-duma azt sugallja, hogy te kétségbeesett vagy és téged meg kell vigasztalni. Engem ne vigasztaljon. Másrészt meg ne tegyen úgy, mintha érdekelné, mert mindketten tudjuk, hogy valójában nem érdekli, valójában azt gondolja, hogy oldjam meg a magánéletemet úgy, ahogy tudom. Ne tegyen úgy, mintha a együtt érezne a problémámmal, miközben nem érdekli, mert az sértő."


Ötcsillagos indoklás! Egyébként tudományos oka is van annak, hogy az ilyen emberek a leggonoszabbak és legkegyetlenebbek, miközben a társadalom szemében ők az etalon és az "empátia" csúcsa: [link]


Egyébként is, a gonosznak nincsen szarva: https://www.youtube.com/watch?v=HWj-r8TUB3E

2021. jún. 27. 00:54
 13/43 anonim ***** válasza:
39%

#12


Ez nagyon jó cikk.

A nyugati világban (Magyarországon is) olyan szinten jelen van ez a gondolkodás, hogy pl amikor megtudják rólam, hogy nem jutott nekem barátnő akkor egyből olyanokat írkálnak, hogy biztos autista, állatkínzó, pszichopata, dadogós meg ilyesmi vagyok anélkül, hogy tudnának rólam bármit is. Mert az szimplán nem fér a világképükbe, hogy egyszerű átlagos férfiként nincs senkim.

2021. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
79%
13-as, márpedig én továbbra is azt mondom, hogyha valaki éveken át egyedül van, arról csak ő tehet, és nem a nők, akik elutasítják. És nem a nőkre kell emiatt haragudni. Valószínűleg rossz helyen keresgél. Ha férfiként egy 3-as, akkor ne a 10-es nők között keresgéljen. És igen, utasítottam el már valakit amiatt, mert szerintem én jobbat érdemelek. Továbbra sem értem, csak úgy szánalomból el kéne menni a nőknek mindenkivel? Hogy jobb embernek tartsátok őket? Valahogy nem igazán érdekel, hogy mit is gondoltok arról a nőről, aki elutasított benneteket. Igen, gondolom, hogy rosszul esik. Akkor esetleg el kéne gondolkodni, hogy a saját súlycsoportotokban kéne keresgélni.
2021. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

#14: A legtöbb ember azt hiszi, hogy jobbat érdemel. Sokszor még akkor is, ha az illetőnek van önkritikája. A duci nőnek jó lenne egy Schmuck Andor is, csak legyen diplomás és legyen jó karrierje, hiszen "ezt ő is hozza"


Ha a szépségkirálynőnek adonisz kell, ő is jogosan mondgathatja, hogy őt nem érdekli, ha mamahoteles munkanélküli, de a külső fontos.


De még akinél szinte minden skálán mérve jobb vagy is jogosan hivatkozhat a kémiára.


A párkapcsolati piac nem azért piac, mert levezethető a normál piac szabályaival, ahol a retkes csövesnek ugyanúgy odaadják a terméket, amire akkor ott helyben pénze van, mint a bűnözőnek, aki lopta a pénzt vagy annak, aki kuporgatta, ellenben becsülettel és tisztességgel nem lehet fizetni, csak pénzzel.


Az emberek közti kapcsolatokban vannak érzelmek és irracionalitás.


Sőt, a piacon is, csak ott jól látható, hogy aki követi a piac szabályait, az gyarapszik, gazdagodik attól függetlenül, hogy milyen (akár nagyon rossz) ember, aki pedig nyavalyog, hogy neki gyári munkásként több járna, az soha nem viszi semmire, függetlenül attól, hogy milyen (akár példásan jó) ember.


Sőt, sokszor épp ellenkezőleg van, a gerinctelenség és becstelenség sok esetben kifizetődő.


Nos a párkapcsolatoknál ugyanez igaz a genetikai adottságoknál, vagyonnál, illetve verbális képességeknél (dumagép).

2021. jún. 29. 23:31
 16/43 anonim ***** válasza:
53%

#14


Na látod, már megint olyasmit feltételezel a semmiből, aminek semmi köze a valósághoz.

Kb 5-6-os férfiként én sosem a 10/10-es topmodellekre hajtottam, hanem az átlagos nőkre. De ők is visszautasítottak mindig. Sőt, ennél jobbat mondok: még a jóval kevésbé vonzó nők is mind elutasítottak. Olyan is volt már (többször is) hogy száz kiló fölötti nők is elutasítottak, holott 70-75 kg szálkás izomzatú testalkat vagyok.

2021. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

#16: Engedd el, ezek a nők önmagukból indulnak ki, ők jobbnak gondolják magukat mint az OBJEKTÍV tömegvélemény alapján kapnának pontot és mikor egy top pasi nem szólítja le őket, hovatovább, ők kezdeményeznek és vissza lesznek utasítva vagy felajánlja szex után a srác, hogy legyen csak szex, akkor, hogy megóvják a saját egójukat, lebecsmérlik azt a férfit, akire ÖSZTÖNÖSEN rágerjedtek. (még ha utána meg is utálták. Tudod, az az effektus, mikor eszel valami finom ételt, aztán megtudod, hogyan/miből készül. Vagy mikor utólag tudod meg, hogy valaki beleköpött az italodba, de amúgy jóízűen ÉS ÉSZREVÉTLENÜL elfogyasztottad).


Tehát 100% érzelmi döntés (ösztön) és visszaüt a bumeráng a kegyetlen valósággal, a felismeréssel.


Aztán jön a de finom volt-de undorító-de finom volt-de undorító végtelen ciklus.


Ezért van az, hogy sok tinilány ösztönösen elkezd vonzódni köztudottan seggfejekhez, aztán elkerüli, rá se néz, menekül, kerüli. Majd talál egy másik vonzó srácot, aki más, aki nem seggfej. Aztán ő csak dugás után lesz az. Vagy együtt lesznek x ideig. Esetleg békében válnak el.


Az okosabb lányok rájönnek hamar, hogy A KÜLSŐ az, ami miatt egyszerre lehet vonzó egy nőverő, egy sorozatgyilkos és az optimális álomherceg, illetve ugyanúgy a külső az, ami miatt egyszerre lehet levegő, megvetett vagy barátzónás (nem értem miért nincs barátnője pedig tök jó pasi és a belső értékei csodálatosak csak nekem nem az esetem/olyan mintha az öcsém/bátyám lenne) srác az, akinek a külseje nem olyan.


Mivel a társadalom diverz ugyan, hogy nem mindenkinek ugyanaz az esete, ugyanakkor annyira nem, hogy akik szaporodtak, fennmaradtak, azoknak van egy bizonyos preferenciájuk.


Aki már nagyszülőig visszamenőleg a patriarchális társadalom miatt születhetett meg, mert sem a nagyszülők, sem a szülők nem szerelemből jöttek össze, hanem a nő nem akart vénlány maradni, a férfi meg örök szűz agglegény és amúgy is jóravaló a Béla meg házias a Margit, ott tulajdonképpen egy akár több évszázados beltenyészet eredménye lett a srác.


Mintha ma kiengednéd a mopszot vagy a palotapincsit a farkasok közé.


A nőkkel azért nem hangsúlyos ez a dolog, mert 30 alatt minden nő lehet szép, aki nem elhízott és ápolt, illetve a kozmetikumok széles tárháza rendelkezésre áll.


Ettől még nők között ugyanúgy van objektíven szép, objektíven átlagos és objektíven csúnya, csak egy nő sem szeret az utóbbi kettő kategóriába tartozni, ezért ő nem fog olyat választani (mivel mindig a nő választ), aki számára ő az utóbbi kettő kategória.


A 80/20-as szabály miatt pedig a nők a férfiak felső 20%-át kategorizálják be álompasi, átlag feletti, átlagos és átlag alatti szintekre.


Az okosabb nő rájön, hogy akit ő akár csúnya pasinak tart (legyen akár Schmuck Andor vagy Andy Vajna) valamiben magasan átlag feletti. Egy nő pedig a vagyonra, luxusra ugyanúgy tud nedvesedni, mint egy férfias alkarra, egy mély hangra, egy deltás testalkatra vagy éppen a sapioszexuális egy SZTK szemüveges kis geekre, aki nagyon okosakat mond nagyon pedáns tudományos nyelvezettel. Esetleg egy elhanyagolt, ápolatlan, lázadó utcazenész művészlélekre.


Csak mivel mindenki pénzből él, az anyagiasság oldalán több a vadhajtás. Mert érdekből, nulla érzelemmel ritkábban jönnek össze művészlélekkel, mert nincs benne logika. A pénzben, vagyonban, erőforrásokban van. De ezt csak nagyon naiv férfiak nem szúrják ki.

2021. jún. 30. 18:39
 18/43 anonim ***** válasza:
0%

"Ha a szépségkirálynőnek adonisz kell, ő is jogosan mondgathatja, hogy őt nem érdekli, ha mamahoteles munkanélküli, de a külső fontos."


Csak az a baj, hogy általában aki sikeres az élet 1 területén, az sikeres más területen is.

Pl. A fitnesszbajnok csaj BMW-ben fog gurulni és nem mamahotelben ülni, tehát jogosan várja el, hogy te is kigyúrt gazdag vállalkozó légy. Például.

2021. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

#18: Egysíkúan közelíted meg. Egyrészt szépségkirálynőről beszéltünk, aki jókor volt jó helyen és jó genetikai adottságokat kapott, semmi sem garantálja, hogy 30 fölött is így fog kinézni.


Másrészt attól, hogy valaki fitneszbajnok, attól még lehet, hogy egy csomó negatív tulajdonsága van neki is.

- pánikbeteg, szorongó, anorexiás, stb.

- heves természetű, emiatt nem tud megmaradni egy normális munkahelyen.

- van több, akár komolyabb káros szenvedélye, ami pár év múlva fogja kifejteni igazán a hatását.


Szóval ez így a filmen meg a reklámplakáton szépen hangzik, hogy hasonló a hasonlóval, de a valóság az, hogy legtöbbször MINDENBEN NEM LEHETSZ JÓ.


A másik meg, hogy attól, hogy az ismertség sokszor pénzzel jár, még nem jelenti azt, hogy az illető tud is bánni a pénzzel.


Sőt, sokszor azt sem, hogy amit te kívülről látsz, az valóban az övé. Sokszor fizetnek neki, hogy hordja a luxusruhákat, luxusórát, meg az autószalon ingyen a rendelkezésére bocsát egy autót, hiszen élő reklámtáblaként funkcionál, hiszen celeb. És ezt nem fogja elmondani, mert nagyon komoly titoktartási nyilatkozatokat iratnak vele alá.

2021. júl. 15. 12:44
 20/43 anonim ***** válasza:
19: Lehet, viszont akkor is a párja is teljesen hozzá hasonló karakter lesz. Kiss Virág fitnessbajnok sem a Postás Bélával alapított családot, de ez így van rendjén. Fölösleges mondogatni, hogy "de a Postás Béla is milyen jó ember.
2021. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!