Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénzes férfiaknak milyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzes férfiaknak milyen jó dolguk van, nem? És a többivel mi lesz?

Figyelt kérdés

Régóta vagyok egyedül. Még a pénzes rossz fiúknak is gyönyörű nőik vannak.

Érdekes! Vannak azok a férfiak, akiknél érdek szinten van mit keresni egy nőnek, ezeknek nem kell kínlódniuk a nőkkel, tekintettel vannak rájuk, lefekszenek velük, babusgatják, megértik őket. Akinek meg nincs pénze, annak semmi nem jut, vagy csak a problémás nők. Ha a gyerekkoromba ezt az állapotot tudom, máshogy építem fel az életemet.


Azok is élnek, akik boldogok és azok is akik nem boldogok és hiányuk van.

Egy bolygón egymás mellett meglenni ezeknek az embereknek elég nagy különbség és siralmas.

És még taszítja a nőket, ha egy férfi nyomul. A szeretethiányosságot nem csillapítja vagy kezeli egy nő sem. Ez az egész rendszer annak jó, aki első látásra szerelemre talál, vagy jókor van jó helyen, meggazdagodik és az aranyásó magába szippantja.


Ez más férfiaknak is nagyon rossz, akik hasonló cipőben járnak.

Kellemetlenül érzem magamat az miatt, hogy ilyeneket le merek írni, de ez az igazság. Régóta nyúlt már hozzám olyan nő, aki tényleg magával ragadott és megvolt a nőiessége. Hiányzik és ebből táplálkozik az ördög, ha valaki boldogtalan.


2021. jún. 16. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy nem unod még amúgy ezeket?
2021. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod kérdező. Ha úgy néznél ki mint Johnny Depp, olyan "cuki" arcod lenne, mint neki fiatal korában akkor neked is lenne nőd, amennyit akarsz.
2021. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
és mit szeretnél? hogy egy gazdag jóképű férfi fizessen neked kárpótlásul egy nőt, h legyen veled?
2021. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
A pénzes férfiakat a nők megtűrik az életükben, a kényelmes élet érdekében. Ha neked ez hiányzik, akkor hajrá.
2021. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

"Még a pénzes rossz fiúknak is gyönyörű nőik vannak":


A kulcs a "rossz fiú", nem a pénzes. Ez az oka, hogy imádják őt. Azért "rossz fiú", mert ő megteheti, mivel a társadalom elnéz neki mindent. Azért néznek el neki mindent mert kinézetben a férfiak felső 10% -ban. Őt hívják úgy, hogy Chad.


2021 -ben hagyjuk már a pénzt, a kinézeten kívül más nem érdekel senkit.

2021. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bombanős újabb rekordkísérletre készül az előző, 500+-os kérdése után 🍿
2021. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, az egyikőtöket sem zavarja, hogy seg.ghülyék vagytok.
2021. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom átlag alatti béred van ha egyáltalán dolgozol. Nos én is voltam majdnem így. Nem akarom részletezni,de nem mertem a biztos alacsony fizetést ott hagyni a magasabb bizonytalanért. De nem siránkozom én is tehetek róla. Te döntesz vagy keresel jobb állást,vagy ....

Lehetőség mindenkinek is adott.

2021. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lejjebb kell adni a külsovel szemben tamasztott igényeket, es máris lesz baranö. Csak neked a jol kinéző csinos Nő kell, es nem éred be a saját szinteden lévő túlsúlyos bolti elado Julcsival
2021. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok túlsúlyos, miért érném be azzal? Miért érném be vele a saját szintemen? Amelyik férfinek nincs elég pénze, annak egyből a túlsúlyos Julcsi a társa? Ennyi buta embert itt az oldalon, hát sajnos ez a mai világ...
2021. jún. 17. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!