Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat veszít az ember ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszít az ember ha csak 25 felett lesz először kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nektek eddig jó kapcsolataitok voltak?

Nem találok komoly gondolkodású lányt, túl gyerekesek. És nincs normális értékrendjük.

Meg persze velem is van gond mert eléggé zárkózott típus vagyok.

Zavar egy kicsit hogy így jártam, de néha örülök is mert nagyon sok hülye csaj van.


2021. jún. 17. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Megkíméled az idegrendszered, fogalmad sem lesz a manipulációkról, érzelmi zsarolásokról, kompromisszumokról, milyen mással megosztani az életed, hogyan balanszolod azt egy kapcsolattal. Szexet nem írok, mert az alkalmi is lehet.


Kb. ezeket veszíted.

2021. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, annál korábban úgyis csak gyerekes járogatás van, aputól kunyerált pénzből mozi, meg fagyizás ha anyu elenged, stb. Ennek úgyse sok köze van a felnőtt igazi párkapcsolathoz.
2021. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te mar elvesztettel mindent, ha innen nezzuk, neked egy fonyeremeny lenne. De ugyse lesz az.
2021. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Azért jó megtapasztalni fiatalon az első komoly kapcsolatodat, mert sok hibát el fogsz követni, amelyekből tanulhatsz, és nem késő utána valaki mással megállapodni, miután már tudod, hogy mit vársz el a partneredtől, és hogyan kell kezelni bizonyos szituációkat.
2021. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Például? (Nem kötekedni akarok, de én ezt egyáltalán nem tapasztaltam..)

2021. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5: Megtanulni kifejezni az érzelmeinket, tisztelni egymás határait, szabadságát, áldozatokat hozni, kompromisszumokat kötni, konfliktusokat feloldani, támogatni a másikat, időben felismerni, ha valami negatív irányba halad, nem kihasználni a másikat és nem hagyni, hogy kihasználjanak, csábítani, jó szeretőnek lenni, mutatni az irányt a nőnek, hogy felnézzen rád, stb.

Sok minden triviálisnak hangzik addig, amíg az ember nem tapasztalja meg a saját bőrén, és csak utólag jön rá, hogy milyen hülyeségeket követett el, mikor már kívülről szemléli a szituációkat.

2021. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Megtanulni kifejezni az érzelmeinket, tisztelni egymás határait, szabadságát, áldozatokat hozni, kompromisszumokat kötni, konfliktusokat feloldani, támogatni a másikat, időben felismerni, ha valami negatív irányba halad, nem kihasználni a másikat és nem hagyni, hogy kihasználjanak"

Ezekhez nem kell feltétlenül párkapcsolat, ezek alapvető skillek családi/baráti kapcsolatokban is.


"csábítani, jó szeretőnek lenni"

Ezt úgyis minden partnernél újra kell tanulni, nyilván mindenkinek más a "jó".


"mutatni az irányt a nőnek, hogy felnézzen rád"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2021. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Ezekhez nem kell feltétlenül párkapcsolat, ezek alapvető skillek családi/baráti kapcsolatokban is."

Kell, mert minden társaskapcsolat más, és az ember sok aspektusban teljesen másképp kezeli a párját, mint a barátait vagy rokonait. Sok olyan szituáció előjön, ami korábban soha.


"Ezt úgyis minden partnernél újra kell tanulni, nyilván mindenkinek más a "jó"."

Nem újratanulni kell, hanem alkalmazkodni kell az aktuális partneredhez, azonban ha nincs tapasztalatod, fogalmad sincs, hogy mit csinálsz, és elkövetsz hibákat.


":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

Egy nő addig tisztel, amíg látja benned, hogy határozott jellem vagy, akihez fordulhat bármilyen problémával, és felelősséget tudsz vállalni, biztonságot nyújtasz. Kuncoghatsz ezen, amíg majd meg nem aláz azzal, hogy milyen töketlennek tart, és egyre jobban eltávolodik tőled.

2021. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Kuncoghatsz ezen, amíg majd meg nem aláz azzal, hogy milyen töketlennek tart, és egyre jobban eltávolodik tőled."

Ja, azt hittem egyértelmű hogy nő vagyok, és így röhögtem ezen a butaságon. :)

2021. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira nevetséges butaság ez, akkor kérlek indokold meg, hogy miért tartod annak. :)

És nem, nem volt egyértelmű, mivel a nők nagy részének számára ez teljesen természetes, és egy párkapcsolatban sok ilyen játszmát lefolytatnak, amivel tesztelik a partnerüket, hogy vajon fellép-e elég dominánsan bizonyos szituációkban.

2021. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!