Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon alacsony pasi tud úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon alacsony pasi tud úgy változatni (kigyúrja magát stb.) hogy csinos vonzó vékony barátnője legyen?

Figyelt kérdés
Egy kövér tud változatni sport fogyás és jó pasi lehet belőle kemény munkával de én a 161 cmel mit tudok csinálni, ok kigyúrom magam.. segít?
2021. jún. 18. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
segít, meg nézelődj a 161 cm alatti lányok körül
2021. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akár... Meg önbizalom, személyiségfejlesztés, intelligencia, kevesebb felszínesség, több normális értékrend és akkor ezt észreveszik a csinos, vonzó lányok. Amúgy van nem is olyan kevés nő 161 centi vagy az alatt. Ismerek is ilyen párt a munkahelyemről: a hapsi olyan 165 körül van, a nő meg 155. Vagy 10 éve házasok.
2021. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik régi legjobb barátom 168 cm, nagyon ki van gyúrva, ez mellett tanult, van diplomája, jó élete van, jól keres. Kb 20 éves kora óta mindig van nője és könnyű ismerkednie. Pedig annyira arcra sem néz ki jól. Mondta, hogy bőven vannak csajok, akiknek így sem kell a magassága miatt, de szerencsére sok olyan is van, akiknek pedig kell.
2021. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lazy Lover ***** válasza:
Persze vonzó ha valaki izmos ismerek alacsony férfiakat házasok rég óta úgy hogy nem a magasság mérvadó nyilván van olyan nő akinek az
2021. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert csak aránytalanul szélesebb leszel, amolyan kis köpcös, ehelyett inkább csak simán sportolj és egyél rendesen is, hogy azért vékonyka se legyél. Ha minden rendben van a személyiségeddel, egzisztenciáddal, akkor kezdj el ismerkedni 150 centis nőkkel. Vannak nagyon pici csajok, mondd azt nekik, hogy 165 vagy. Amúgy meg ha valami jót és menőt csinálsz, a nők fel tudnak figyelni rád úgy is, hogy alacsony vagy. Annak a kéz és láb nélküli prédikátornak is lett szép csaja, akkor neked is lehet. Sőt én ismertem egy fickót 155 centiméter volt, neki is lett felesége,gyereke. Igaz nem bombanőt kapott, hanem átlagosat, aki amúgy ha igényes lett volna, akár szépre is megcsinálhatta volna magát, mert genetikailag rendben volt. Elváltak, mert a pasinak soha semmi sem volt jó, soha semmit se tudott értékelni az életben. pedig csak normálisan kellett volna beszélnie, a feleségét is kicsinosíthatta volna, de gondolom félt hogy akkor elveszik tőle, viszont így meg ő volt elégedetlen.Szerintem a legjobb ha ezentúl elengeded ezt a magasság témát és vele a frusztrációdat és úgy viselkedsz mintha ilyen problémád nem is lenne.
2021. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha a Fideszre szavaz 2022-ben, akkor lesz barátnője.
2021. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

A barátom 164 cm körüli, én 178.

Keress olyat, akinek nem számít a magasságod.

2021. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló a hasonlót vonza, ha alacsony és sportos leszel, nagyobb eséllyel fognak vonzódni hozzád az alacsony, sportos/vékony nők.
2021. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ezt belsőre értik, nem külsőre.
2021. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

191 vagyok, vékony.


Háááát nem tudom hol vannak a vonzó, vékony nők, mert nem velem foglalkoznak, az biztos, pedig vonzom meg olvasom az idézeteket a face en, de háááát ez vaaan...

2021. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!